Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Kamu hivas appot lehalgatjak?😃

Lejla2000 kérdése:

Kamu hivas appot lehalgatjak?😃

Figyelt kérdés
Most ha mondjuk kikapcsolom a netet navigaciot repulo uzem modba rakom a telom akkor meg halljak amit beszelek?mikor haza megyek neha szoktam kamu hivast hasznalni mert felek lol aztan kivancsi vagyok azt le tudjak hallgatni?orult vagyok tudom de rossz szokas xd
febr. 6. 17:18
 1/2 anonim válasza:
Akar hiszed, akar nem, le, az osszes hivast le lehet manapsag, sot uzeneteket is. Vannak oldalak amiknel nagyobb az anonymitasod, de nincs olyan, hogy teljesen fedett legyel, kiveve, ha van vpn-ed, csukhatos telefont hasznalsz (eldobhatos telefont) es csak 1x hasznalod tavol az otthonodhoz
febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért ez már mennyire durva akkor jó bolondnak néznek engem😁😁😁
febr. 20. 11:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!