Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Elhatároztam, hogy veszek egy...

Szotyi104 kérdése:

Elhatároztam, hogy veszek egy Traveller I900 -as navigációs készüléket, de mielőtt megvenném kíváncsi lennék a ti véleményetekre a Traveller készülékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mivel Magyarországon nem túl elterjedt ez a márka, ahogy láttam. És nem tudom mi ennek az oka, a teljesítménye vagy más. Szóval érdekelne a készülék negatívumai és pozitívumai amiket ti tapasztaltatok. (Szóval jó gép? )

2012. dec. 26. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
azilyen nonameket inkább kerüld el, nem fogo látni napfényben a kijelzőt sem. inkább egy telefonos naviban gondolkozz, nem kell 2 eszközt vinni
2012. dec. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt hallottam, hogy a Traveller készülékek egyeznek a CNS készülékekkel. ..


Ez nagy hülyeség vagy valóságon alapul ?

2012. dec. 27. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz elvileg
2012. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi,de konkret valaszokra lenne szuksegem olyanoktol akik mar talalkoztak Traveller keszulekkel
2012. dec. 29. 13:04
 5/5 anonim válasza:

Én ilyet használok, pontosabban a Traveller i800 típust. Kb. másfél éve vettem, azóta semmi problémája, meg vagyok vele elégedve. Mio volt előtte, az drágább, de nem tud többet.....


[link]


Én itt vettem, olcsó, nagyon rendes volt az eladó, kaptam rá 1 év gyári garit, és vásárlás előtt még egy próbakörre is elvihettem :)



Egyáltalán nem halvány a kijelzője, mint ahogy az első írta, tökéletesen látni nappal is. Telefonos navit akkor ajánlom, ha nem zavar, hogy navigáció közben becsörög, és annak sokkal kisebb a kijelzője. Nekem sokkal kényelmesebb, ha a két eszköz külön van választva, de ez mindenkinek egyéni döntése..

2013. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!