Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » LG vagy Privileg mosógép a...

LG vagy Privileg mosógép a jobb? Akinek van valamelyik, várom a véleményeket!

Figyelt kérdés
LG f1066 QP vagy Privileg classic 20612? Az LG 7 kg-t tud mosni, 1000-es fordulattal, a Privileg 6 kg-ot 1200 fordulattal. A Privilegre azt mondták eddig csak németországban gyártották, jó gép, de az LG küllemre szebb, és vannak is van előnye. Úgy tudom, mintha jó lenne az LG márka mosógépben. . . ?????
2010. júl. 12. 20:37
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia !


A segítségedet szeretném kérni.

A válaszaid között a 07.18 12:30 -as írt a Privileg 4412 Slimline mosógépről. Megtennéd, hogy megkérdezed tőle, hogy hol vásárolta vagy telefonszám ? Sajnos én kívülállóként nem tudom vele felvenni a kapcsolatot. Fontos és sürgős lenne, mert pont ezt a típust vadászom és nagyon jó áron jutott hozzá.

Előre is köszönöm!!!

2010. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hali! Lehet,hogy a ma 10.05-s nekem szól ...? Privileg Slimline 4412

Mi 2006 márciusában vettünk egy Whirlpool 5100-s gépet.Idén májusig bírta(4 év)/--elektronika--vezérlés besz@rt.

Végigjártam Szeged összes boltját,kíváncsiskodva,hisz én NEM!!! hiszek a reklámoknak.

Amit vettem volna,arra nem volt pénzem,...amire volt,az kell a francnak.

Végül az AEG,és a Gorenje maradt.

AEG-re nem volt pénzem,Gorenje meg nincs keskenyben.

Egy szeletelőgép vásárlásakor láttam meg a METRO-ban--mintadarab volt.66 500-ért.Otthon gép elé ugrottam,és mindent megtudtam róla.Megnyert.

Visszamentem,és a műszaki igazgatónál lealkudtam 62ezerre,

megvettem.

Azóta szerelő nézte,ezt már nem a Quellének,hanem a Mero-láncnak gyártották egy Heibronhoz közeli kisvárosban/AEG leányvállalat/--echte német.

Nem bántam meg!!! A véleményem,hogy csak itt-ott van már csak az országban,mert nem gyártják.

2010. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

11-19 10:05 vagyok.

Igen, neked szólt és nagyon köszönöm, hogy leírtad ezeket az info-kat!!!

2010. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Mindenképpen Privileg mosógépet vegyél!

Az LG-nek nagyon magas a meghibásodási rátája!

A Privileghez pedig ha kell is alkatrész az nem drága míg az LG-hez nagyon magas!

2011. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pff nekunk Privileg fagyasztonk van......mar 15 eve
2014. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!