Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A fürdőszoba lejtésének...

A fürdőszoba lejtésének hibája, ha a mosógép vándorútra kel, amikor már koszos a talpa?

Figyelt kérdés

A mai nap szenvedtem vissza a 65 kg-os gépet a fürdőszoba közepéről majd billentettem meg és töröltem le a lábait.

Egy-egy ilyen mutatvány után hosszú ideig jó.


A következő alatt már lesz erre a célra szolgáló alátét.


Másnál is előfordul amúgy a jelenség, kifejezetten amikor már nem annyira tiszta a mosógép talpa és ezért csúszik?


2019. dec. 21. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Csapágyas
2019. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha elfér a fürdőben, akkor 60 cm-es előltöltős gépet vegyél, ami jó nehéz. Az nem fog elmászkálni.

A felültöltős keskeny gépek (régen pl. az Energomat) szokása a mászkálás.

2019. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ki kéne pucolni a szűrőjét.
2019. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ki szoktam pucolni a szűrőjét.


A talptisztítás után jó szokott lenni teljesen.

2019. dec. 21. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Vízszintesbe van állítva?
2019. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

hát a koszos szűrőtől miért mászkálna? o.O

inkább a rezgés elnyelő, csillapító akármik mehettek tönkre

vagy túl sok göncöt raksz bele.

faterom szokása - tipikus férfi hozáállás, összevárja az összes ruháját, mindent egyben belehány és utána meg néz hogy mi van. Múltkor az alátétekről is leugrott a gép :DDDDDD

én azt szoktam csinálni ha ott vagyok, hogy amikor még ugrál akkor vissza sétáltatom a helyére :D

2019. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lengéscsillapítója jó eséllyel kuka.


A padlót szarul rakták le. Azt vízszintesre kell, de valami idióta szokás, hogy a mosógép alatti részt IS ferdére rakják, aztán csodálkoznak. Pedig az alól is lefolyna a víz, HA esetleg kifolyna, de sohasem fog. Nem megoldás a magasítvány sem, kivéve, ha az le van csavarozva és arra rakod a gépet, különben azzal együtt fog ugyan úgy elmászni.


Az energomat totál más felfüggesztésű és szerkezeti megoldása, centrifuga-üzeme is más mint a maiaké.

2019. dec. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt a nagyméretű gumilapot felejtsd el. A gépnek a gyári talpain kell támaszkodnia, nem a gumilapon, ahol mindenfelé hajlik-nyeklik.
2019. dec. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából rossz a járólap, mindenhol ferde (az összefolxó felé) és nincs is egzakt mosógéphely.


Nem is ugrál amúgy, nem is nagyon rázkódik, a legtöbbször csak csúszik. Induláskor, esetleg megálláskor, de gondolom ez mindegyikre igaz.


A régi Hajdú mindig be volt húzva középre.

2019. dec. 22. 07:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Húzd a hajdú helyére. A padlót fel kéne szedni és a gép alatt vízszintesen újat lerakni. Nem kell betojni, a vízszintes felületről is ugyan úgy lefolyik a víz, aztán bele a vályúba.


De nem fog kifolyni. Hamarabb lesz csapágyas és gazdasági totálkáros.

2019. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!