Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyibe kerül egy Whirlpool...

Mennyibe kerül egy Whirlpool mosógép javítása, ha a vezérlő panel zárlatos lett? Lehet ezt javítani? Ha igen, kb mennyi lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Anyukáménak is ez a baja, a szerelő 25-30 ezret mondott. Szerintem ennyiért nem éri meg, akciósan 59.900 Ft most a Média Marktban egy felültöltős WP mosógép. Ők is inkább vesznek újat, bár ez még "csak" 6 éves.


Az én energomat gépem meg majdnem 20.

2010. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A vezérlő panel ritkán "zárlatosodik", viszont ez egy bonyolult problémának tűnik, ezért sűrűn mondják ezt a szerelők. Azt mondják, drága a javítása, nem éri meg, ezért újat kell venni. Ők nagylelkűen azért felajánlják, hogy elviszik a roncsot alkatrésznek 5eFt-ért... Otthon aztán a helyére forrasztják a meglazult vezetéket, és voilá, mint ha új lenne...
2010. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk aztmondta nem tudja megjavítani a boch felültöltőseket ajánlotta
2010. júl. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
BOSCH BOCSI a hibáért
2010. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A vezérlőpanel általában nem javítható, csak egészben cserélhető, de éppen olyan, amilyen kellene, azt már régen nem gyártják. Így sokkal olcsóbb és biztonságosabb egy új gépet venni.
2010. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még jó hogy vettem 3 éve 5 éves garanciát a whirlpool mosogatógéphez ? összesen 99 ezerbe került. most bedöglött. egy durranás után se kép, se hang, a konektorba dugható villa tövénél megolvadás látszik. tipusa: ADP5310 euronicsban vettem. akkor most számíthatok én is egy új mosógépre?
2014. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Whirlpool gépeknél rosszabb vétel a világon nem létezik. Mind panelhibás lesz a gariidő lejárta után és veheted az újat. Egyébként célszerű a mindenkori legolcsóbb gépet megvenni, mert pár év csak az élettartamuk...
2017. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Öreg Láng András válasza:

Whirlpoolt vettél? Én is 140.000Ft ért. A 2 év

garancia után tönkre ment az elektronikája.

A szervíz mégjobban tönkretette (kitépte a zár vezetékét, tehát már a zár sem üzembiztos)

Ráadásúl a madár kitépte a falbol a lefolyószifont.

Azt mondta a tag, hogy 53,000 Ft hoz egy

elektronikát amit berak 5000 Ft ért de most csak a bevizsgálási díjat fizzessem ki 8000Ft.

Ez a whirlpool! Mindannyian megérdemeljük! 66.000FT de nem fizettem ki, kidobtam!

Az üzembiztos lista szerint : 1. Samsung 2. Elektrolux 3. Gorenje

2017. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!