Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool 6930-as mosogatógépet...

Whirpool 6930-as mosogatógépet vettem, vizes a belseje. Miért?

Figyelt kérdés
Internetről lett rendelve a mosogatógép. A szállítása is csuszott... És most mikor megjött vizes a belseje. Ez miért van az emberke azt mondta hogy kibróbálják. De hát ez mi??! Akkor nem törlik ki a belsejét??! Aztán haggyák hogy bent rohadjon.. vagy mi a.. Valaki mondja már meg legyenszives...
2010. aug. 14. 12:55
 1/6 anonim válasza:
Igen, minden mosógépet, mosogatógépet köteles a forgalmazó kiszállitás előtt kipróbálni! Emiatt ne idegeskedj.
2010. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de akkor miért nem törlik szárazra? Hát igy tiszta büdös már az egész mer a viz benn rohad...
2010. aug. 14. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
ezért írja minden használati útmutató, hogy első mosás előtt üresjárat és beavatás ;)
2010. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz-igaz... de akkor sem törlik ki hogy a fene egye meg, mindegy mer ha még 2 hetet csuszott volna akkor sem törlik ki ez akk sem tiszta érdekes a boltban meg igen leg. én még nem láttam ott vizes mosogatógépet... szóval... xP :@
2010. aug. 14. 13:21
 5/6 anonim válasza:

Ha ki is törlik az alsó csövekben kevés visszamarad..

ez a helyzet

2010. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy törölnék már ki??? ahhoz teljesen szét kéne kapni a mosógépet ....és újra összerakni...ha meg újra összerakták, akkor meg tök mindegy volt a teszt, lehet újratesztelni
2010. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!