Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aki mostanában váltott gáz...

Aki mostanában váltott gáz főzőlapról indukciósra, mennyivel emelkedett a villanyszámlája?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

nem emelkezedett.

de én egyedül élek, pont ezért cseréltem le a gázfőzőt.

2021. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Nem átalányt fizetsz véletlenül? Mert akkor az éves leolvasás után érhet meglepetés, főleg ha gyakran főzöl.
2021. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

de

de leolvasok és jelentek.

pont így éri meg nekem :)


De a kérdezőnek honnan tudjuk, hogy mennyi-e lesz-e -e?

Ha mondjuk 4 gyerekre, meg egy nagyétkű fizikai munkásra főz, akkor mivan .....

szoksáos gyakorikerdéses kérdés... válaszoljuk meg a kérdést a rendelkezésre álló infók 1-2%-a alapján.

lehetetlen!

2021. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Csak kérdés, hogy figyelembe veszik-e, mert míg nem módosítattam a szerződést diktálásosra, addig átalányt számlázott akkor is az EOn.

2021. júl. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bármikor diktálhatsz, nem kell ahhoz módosítani semmit

applikációban, weboldalon, smsben, telefonon...

2021. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as! Olvasd el a kérdést mégegyszer kérlek. Nem azt kértem, hogy jósold meg, hogy mennyi lesz a villanyszámlám, hanem azt kérdeztem, hogy kinek mennyivel emelkedett a villanyszámlája. És ternészetesen nem összegre gondoltam, hanem pl. kicsit, vagy számottevően, vagy egyáltalán nem. Eddig egy normális választ kaptam.
2021. júl. 2. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, nem mindegy másnak mennyi?

A tiédet te használod, te fizeted.

Az "egyáltalán nem", azt remélem nem gondoltad komolyan.

Ha használod, fogyasztani fog. A fogyasztást a mérő méri, a mennyiség után pedig fizetsz, akár főző, akár sütő, akár egyéb elektromos készülék a téma.

A használat függvénye hogy mennyit kell pluszba fizetni. De azt már elkönyvelheted magadban, hogy kell pluszba fizetned majd, nem fog beleolvadni a mobiltöltő meg az éjjelilámpa közti fogyasztásba.

Nem ismerjük a főzési szokásaid, de egy rendes fazéknak kell vagy 1500W teljesítmény. Másfél óra főzés így 2200 Wh a példa kedvéért. 1 kWh ára 40 forint körül van, így felkerekítve nagyjából egy százasból kijön. Ha ilyet gyakran csinálsz, és több edénnyel, akkor annyival beszorzod.

2021. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!