Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes venni kerámia főzőlapot?

Érdemes venni kerámia főzőlapot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, keresztanyámék még a jó öreg sparheltes megoldással főznek, gáztűzhelyet nem mer használni, de viszont ez a kerámia főzőlap tetszik neki. Kérdés az hogy ki néztünk egy 2000w-os dupla tányéros kerámia főzőlapot, de nem tudom hogy a hálózat el e bírna. Régi nagyon. Egy 800w-os elektromos sütőt el bír, talán ezt is el fogja nem ? Annyit tudok hogy a villanyórába a biztosíték 16 amperos. Válaszokat előre is köszi
2022. márc. 21. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Régi alu vezetékes hálózat nem bírja el.
2022. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem érdemes. Nem lesz kész hamarább a kaja, sem finomabb nem lesz.
2022. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyest véletéenül százalékoltam le. Szerintem sem feltétlenül bírja el. Attól függ milyen állapotban van. A miénkkel sem volt semmi gond, amíg nem ment egyszerre mondjuk a sütő, főzőlap, meg a mosógép. Utána viszont kigyulladt a falban a vezeték. :D Újra kellett húzatni az egész házban a villanyt, hogy mindent elbírjon.
2022. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Nézessétek meg egy villanyszerelővel. Nálam beköltözéskor cserélték a biztosítékokat, mert nem volt elég, meg régi volt. Azóta minden normálisan működik.
2022. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!