Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek hol találok ARDO...

Margit45 kérdése:

Szerintetek hol találok ARDO mosogató géphez beállító gombot ?

Figyelt kérdés
Olyan “ügyes”voltam, hogy takarításkor egyetlen mozdulattal letöröltem az összes ikont egy acetonos törlővel a beállító gombról. Azóta sehol sem tudom beszerezni ( az interneten sem!) még a fényképét sem. Ha valakinek van, legalább egy fényképet küldjön róla, hogy vissza rajzoljam. Így nem tudom használni.

#mosogatógép #Mosogatógép beállító gomb
2022. ápr. 18. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én prózaibb megoldást választanék. Pontosan megnézném, milyen ikonok voltak (itt jön be a kérdés, hogy tudod-e ezt fejből, vagy ha nem, akkor meg tudod-e nézni a használati utasításban - mondjuk ha nincs meg a használati útmutató, akkor sincs nagy gond - lsd. ma már minden fennvan a neten, csak tudni kell rákeresni a konkrét, teljes típusszám alapján - azaz ehhez sajnos nem elég annyi, amit nekünk írtál, hogy ARDO, mert azon belül lehet akár többszáz féle típus is), és a használati utasításban/útmutatóban olvasottak alapján alkoholos tűfilccel magamnak (!) rajzolnám vissza.

Ha ez valamiért technikailag nem kivitelezhető, akkor leírnám magamnak balról jobbra, hogy 1. gomb: mosás 2.gomb: öblítés 3. gomb: előmosás 4. gomb: stb.stb. stb.

Olyan, mint az eredeti már tuti nem lesz. Ha eladnád, akkor se veszik meg annyiért, amennyiért annó a boltból kihoztad (ha ezzel netán csalni akarnál, azt nagyon gyorsan verd is ki a fejedből!)


Jobb ötletem nincs. Amúgy meg minden hirdetőoldalra ki lehet tenni a kérést, csak gyanítom ilyet külön senki nem árul, mégegy pont ugyanolyan készüléket pedig hülyeség lenne csak ezért megvenni, főleg, hogy nem 5.000-10.000 Ft-os tételekről beszélünk.


Esetleg lehet írni a márkaszervíznek (borítékolom, hogy jó drágán szinte bizonyosan meg fogják tudni oldani a tökéletes másolatát az eredetinek), el lehet menni személyesen egy háztartásigép-szerelőhöz (ez sokkal olcsóbb, és lehet, hogy van neki pont ilyen alkatrésze, vagy be tudja szerezni), vagy lehet új mosogatógépet venni (- ami őszintén szólva valljuk be - csakis emiatt, ha amúgy a gép tökéletesen működik, hülyeség lenne).

2022. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a pontos típusát nem törölted le róla.
2022. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a pontos típust nem közöltem. Ha hazamegyek, megnézem és pótolom. A használati utasításban sincs meg a rajza, ami elég furcsa, de mindenhogy kerestem a neten is.Bontókat hívtam fel, hogy tudnak-e szerezni, szerelőket, szervizeket is. Teljes kudarc volt valamennyi.
2022. ápr. 20. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megírod akár itt nyilvánosan (ebben nincs a világon semmi, ami nem lehetne publikus), akár privátban a pontos típusszámot, akkor ma már mindenféle háztartási gép, műszaki cikk használati utasítása, kezelési útmutatója fennvan a neten, abban benne vannak a hivatalos márkaszervízek is (amik persze jó drágák), onnan garantáltan eredeti alkatrészt kapsz - igaz, jó pénzért.
2022. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!