Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik még hátsó kivezetésű...

Létezik még hátsó kivezetésű szagelszívó?

Figyelt kérdés

A luk a falban adott és nem is tudunk vele mit kezdeni (albérlet). Viszont olyan magasságban van, hogy csak olyan szagelszívó lenne jó, ami hátsó kivezetésű, mert a felsőt már annyira alacsonyra kéne tenni, hogy lefejelnénk. Voltunk személyesen több boltban(media markt, euronics..stb.), de mindenhol csak felső kivezetésűt árulnak. Nézegetem a neten, azt hittem a hagyományos kivezetés jelenti a hátsót, de egy olyan sincs, amiről lenne egy kép, hogy biztosan lássam hol van a luk.

Valaki esetleg tudna linkelni egy ilyet? A típus meg ilyesmi nem releváns. Csak az számít, hogy a hátulján legyen a luk :)

Köszönöm


2022. ápr. 28. 09:43
 1/7 L.. István ***** válasza:

Tess, ez pl. felső vagy hátsó kivezetéses, ahogy akarod.


[link]

2022. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ami elbizonytalanít, hogy nem látom a képen a hátsó lukat, csak a tetején, a leírás szerint viszont van rajta....

Tudom, hogy ez nem egy atomfizika, de már néha azt érzem, hogy ez a szagelszívó vásárlás meghaladja a képességeimet :D Lehet írok nekik, hogy biztosan olyan-e, mint ami nekem kell :)

2022. ápr. 28. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:

A termék oldalán van PDF-ben használati utasítás ami szerint felül kerek nyílás van,hátul meg szögletes-ami el van takarva.

A kép sötét de lementve és kivilágosítva látható.

2022. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megszakértem :D

2022. ápr. 28. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt is szakérdts meg hogy szabad-e a lakásba elszívót tenni.

Pont az ilyen gépek hanyag beszerelése miatt szoktak szénmonoxid mérgezések miatt bekerülni az emberek a híradóba...

2022. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogy lehet egy konyhai szagelszívótól szénmonoxid mérgezést kapni?

Egyébként családi házról van szó. Azt gondolom ezt nem szabályozza senki külön, ráadásul volt is ott elszívó, azért van kifúrva a fal.

2022. ápr. 28. 15:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastam. Nincs a házban semmilyen nyílt égésterű berendezés, se kémény, se semmi ilyesmi :)
2022. ápr. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!