Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nescafé Dolce Gusto kapszulás...

Nescafé Dolce Gusto kapszulás kávéfőző hiba?

Figyelt kérdés

Az a típus, amin nincs be/ki kapcsoló gomb, a kapszulatartály kihúzásakor kapcsol be. Pirosan villog pár másodpercig, zöldre vált és el kell fordítani egy kart.

Most viszont nem akar zöldre váltani. Pirosan villog és elalszik. Többszöri próbálkozásra sikerül.

Hibalistában nem találtam ilyet.

Viszem majd szervizbe, de jó lenne előre tudni, hogy valakinek volt-e ilyen hiba, javítható-e, érdemes-e javítani.


2022. jún. 5. 19:31
 1/2 Vortrex ***** válasza:

A pirosan villogás alatt melegíti elő a bojlert, és ha nem éri el a hőfokot kb 30mp-en belül, akkor nem vált át zöldre. Ez lehet a fűtőszál, a hőérzékelő vagy a vezérlőpanel baja is, de talán még vízkőtől is előfordulhat.


Esetleg megpróbálhatod kihúzni a konnektorból, miután egy ideig pirosan villogott, és visszadugni, olyankor hamarabb "elkapja" hogy meleg a kazán, mint amikor a gombot vagy a kapszulatartályt nyitogatod.

2022. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1: köszönöm! Azt gondoltam, hogy a felfűtéssel kapcsolatos a hiba. Csak érdekelne, hogy érdemes-e javíttatni. Próbálkozott-e már vele vki. 19 ezerért van már ilyen gép. Ha pl. 10 ezer a javítás, akkor inkább veszek újat.

Kihúzást próbáltam. Nem vízköves.

2022. jún. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!