Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool AWEB55710 Mosógépemet...

Whirpool AWEB55710 Mosógépemet tegnap pocit jobban megtömtem, centrizésnél egy nagy dobbanást hallottam, semmi fémes hang csak egy tompa puffanás és leállt.Gyanús volt ma megint mostam vele, de nem centrizi ki a ruhát.Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Dob tengely törés?Semmi hibakódot nem ír ki! Javítható?Mi baja lett?
2022. aug. 9. 18:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem forog a dob
2022. aug. 9. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre miért nem gondoltál akkor, mikor egy pocit megtömted?
2022. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert siettem... 😶

Amúgy kézzel forog a dob.De nem mos rendesen.Egy oldalra került a súly sterintem

2022. aug. 10. 01:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Megérte sietni, nem?….
2022. aug. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem érte meg, de gondolom te soha nem hibázol.Miss, vagy Mr tökéletes
2022. aug. 10. 07:23
 6/7 anonim ***** válasza:
De hibázom. De ez nem hiba, amit te csinálsz. Tudtad, hogy megtömöd a gépet, ne mond nekem, hogy véletlenszerűen tetted bele a ruhákat és nem vetted észre, hogy sok lett?!
2022. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Főztem közben meg pakolásztam és teregettem.Siettem.A dob forog, a vizet leereszti,csak nem nagy fordulatszámon centrizik.Akkora baj nem lehet.Egy oldalra került egy hálózsák meg egy nagy frotír törölköző.Holnap megyek szervízbe.Meglátjuk mi lesz.

További jó kötekedést.Mással, másokkal...

2022. aug. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!