Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tchibo automata kávéfőzőről...

Vonószenekar kérdése:

Tchibo automata kávéfőzőről vélemény ? Most nagyon jó árban van, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben?
2022. dec. 3. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Severin KV8090 az alapja, ezt a gépet árulja a Beko, Grundig, Caso, Espressione is. Sok mindent nem lehet mondani róla. Fapados, de arra a napi 2-4 kávéra megfelelő megoldás.
2022. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én szerrintem jó gépek, ajánlom őket
2022. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Az összes automata gép szervizelhetetlen, műanyag sz.r belülről. Én nyugodt szívvel egyiket sem tudom ajánlani, még a drágábbakat sem. Ha valakinek mégis ilyenre van igénye, akkor számoljon azzal is, hogy a hozzávaló tisztítószerek nem olcsóak és érdemes az előírt gyakorisággal használni őket. Plusz szervizköltség, mert pár év múlva garantáltan elő fog jönni valami hiba, már ha nem vesz az ember újat garanciaidő lejártakor.
2022. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös akkor milyen kávéfőződ van neked?
2022. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az #5 vagyok. De nekem pl mezei kotyogós.
2022. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen alapon autót se vegyél, mert elromolhat. Haverunk biztos gyalog jár, de azt is mezítláb, mert hát a cipő feltörheti a lábat!


Már vártam a kotyogós fanokat. You pay shit, you get shit. Kb. ezt lehetnek az odalára írni.

2022. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as jogos
2022. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!