Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógép vált be nálad?

Milyen mosogatógép vált be nálad?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 21:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Aeg
2023. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Bosch, LG, Electrolux, AEG, Whirlpool, Neff, Toshiba, Samsung, Smeg, Miele. Ezeket ajánlom
2023. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
4 bosch gép van a rokonságban (én tettem be őket a konyhapultba), teszi a dolgát mind hiba nélkül.
2023. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Electrolux nagyon bejött. Szüleimnek van Siemens, szintén nagyon jó, de picit túlárazott, és nem nyitja ki az ajtaját automatikusan, ami szerintem nagy hátrány.
2023. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Bosch, kicsi, 6 személyes.

Minden szuper benne azon kívül, hogy soha nem használjuk a rendes mosogató programokat.

A párom vette hogy segítsen, de fél évig dobozban állt, mert én szeretek mosogatni. Aztán beszerelték és akkor jött a döbbenet, hogy a legegyszerűbb mosogató program is nagyon hosszú rajta. Annyi idő alatt az utcának elmosogatok ha kell és senki ne próbálja meg elmagyarázni, hoyg egy 6 személyes mosogatógép energiatakarékosabb ha órákon keresztül mosogatja azt a pár dolgot ami belefér, mint akár ha folyóvízzel is mosogatom el őket.

Ezért egy évig nem nagyon használtuk, egyszer-kétszer a párom elindította.

Aztán tök véletlenül bejött rajta egy 28 perces program. Fogalmam sincsen hogyan, mivel a gépleírásában sem szerepel és semmiféle funkcióval nem tudtunk 120 percesnél rövidebb mosogatási időt beállítani korábban. Azóta tabu rajta minden gomb, senki nem állítgatja sehová, kizárólag ki és bekapcsolni lehet.

Az a típus vagyok aki leöblíti a cuccokat mielőtt beteszi a gépbe és nem várom el, hogy a mosogatógép le tudja súrolni helyettem a ráégett kaját. Csak azt akarom, hogy amit könnyen el lehet mosogatni, mint tányér, pohár, evőeszköz és pár nem túl koszos edény, üveg, azokkal ne nekünk kelljen dolgozni. ERRE tökéletesen jó ez a 28 perces programja, van hogy többször is megy egy nap.

Nekem felesleges lenne egy olyan mosogatógép ami a sógornőmnek viszont alap, hogy mindent az mosson el teljesen. Ott naponta egyszer indítják el, akkor órákon keresztül dolgozik a gép, de 12 személyes, bőven bele tudnak pakolni mindent. Úgy már megéri.

2023. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Beko
2023. ápr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Lg-ajánlott a szerelő direct drive az van most.

Vagy felültöltős Elektrolux

2023. ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
7-es szerintem te mosógépre gondoltál.
2023. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

5ös

Pedig takarékos, meglehet nézni, minden program hány L vizet és mennyi áramot használ. Nem beszélve arról, hogy úgy csillog utána minden edény, ahogy kézzel sosem. Plusz nálam nagyon fontos szempont volt, hogy az edények ne legyenek mindig szem előtt, ahogy száradnak, hanem elrejtem a gépben a mosatlant is, meg miután végzett, a tiszták is jó helyen vannak ott, amíg kipakolom. Persze ez 13 terítékes, a 6os lehet tényleg tul picike.

2023. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Bosch nekem is.
2023. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!