Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettem egy robotporszívót a...

Vettem egy robotporszívót a media markt-ban, de nem jól működik. A szervíz szerint nem tapasztaltak hibát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vettem egy xiaomi vacuum mop 2 lite robotporszívót a media markt-ban. Első pár napban remekül működött, de most meg meg van szédülve. Össze vissza megy, nem talál vissza a helyére. Sokszor ugyanoda megy vissza, ahol már járt, aztán újra és újra ugyanoda. A map szerint, a lakás másik végében van ilyenkor.

Megtisztogattam, frissítettem, gyári visszaállítást is próbáltam. Tényleg mindent már. Visszaküldtem a media marktba, mert így használhatatlan. De pár nap után szóltak,hogy semmi baja és nincs mit javítani. A helyzet változatlan a készülékkel. Mit tegyek? Vigyem vissza újra, vagy dobjam ki az ablakon?



2023. jún. 20. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a szervizzel vetted fel a kapcsolatot?
2023. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Xiaomi szervízre gondolsz? A media markt oda küldte.
2023. jún. 20. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Valami zavar van a rendszerben. Tedd oda a töltőt, ahová visszajár.
2023. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem. A gyári visszaállítást javasoltam volna de írod hogy megvolt. Utána azt hogy a térképen a lakás másik végében van.


Ha nem tudná hogy hol van hogy tudna a térképet újra csinálni ?


Sajnos mivel a kérdésben ellentmondás van nehéz megválaszolni. Nekem volt ilyen de drsgabb modellel ott a szenzor volt koszos, de volt hogy utána le kellett resetelni de a térképet is újra csinálta.

2023. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem menti a térképet. Ez minden indításkor "feltérképez"
2023. jún. 20. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

akkor nem tudom, hiszen végülis tud térképet csinálni akkor látnia kellene azt hogy merre megy.

Az enyémek térképet mentenek így gyakorlatilag csak ha koszos a szenzor akkor van baj.. Meg ha ki van huzva a docking station akkor néha megzakkan.

2023. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gugu Gabor ***** válasza:
78%
Az appban nem szokot nyavajogni amikor elakad?
2023. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Feltérképezést megcsináltad?


Csinálj videót a kóborlásról úgy, hogy az appban is látszódjon, úgy vidd vissza. Megmutatod, ha nem érsz el semmit, fogyasztóvédelem.

2023. júl. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!