Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robotporszívót érdemes venni...

Robotporszívót érdemes venni panel lakásba?

Figyelt kérdés

Vagy van ennél hasznosabb módja elkölteni 100 ezer Ft-ot ami megkönnyíti a hétköznapokat? :)

Meddig bírják ezek a kütyük? Mennyire jók?



2023. aug. 5. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
100 ezres porszivo semeddig se birja, ami birja azok 300-tol kezdodnek
2023. aug. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
Enyem 60 ezres, panelban lakunk, evek ota birja. Arra, amire nekem kell, tokeletes. Napi 2x korbemegy es osszeszedi a port. Igy eleg heti 2x nagyporszivozni es felmosni. De nekem az a funkcio nem kellett, hogy szobankent kuldjem, meg minden extrat tudjon, csak hogy a por nagy reszet osszeszedje.
2023. aug. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha heti 2x nagyporszivozni kell akkor a robot lof***t se csinal
2023. aug. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem porszívóm sincs, semmilyen, igaz, szőnyegem sincs, megszabadultam tőlük, seperc alatt feltörlök.
2023. aug. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
56%
Kedves 3as, ugy latszik te sem tudod milyen rendesen kitakaritani egy lakast :)
2023. aug. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lofefi ***** válasza:
100%

Karácsony óta csakis a robotporszivó takarit nálunk, TÖKÉLETESEN.

70 ezres alapmodell volt.

Nyugodtan vegyél egyet, és nem kell túltolni a dolgot.

2023. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100 körül teljesen használhatóak vannak már. Megéri, lényegesen csökken a por. Nekünk is van, kis ügyes.
2023. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100ezer alatt is léteznek jó gépek már szerencsére. Azt, hogy meddig bírják azt nehéz megmondani. Az én Xiaomi Mi Robotom már 4 éve dolgozik heti háromszor és csak a kopóalkatrészeket kellett cserélnem benne meg amikor néha eldobta a wifi akkor újracsatlakoztatni és ennyi. Persze hallottam, hogy másnak meg nem bírt ennyit valakinek meg még ennél is többet. Szóval sajnos ezt nehéz megmodnani előre. Viszont egy jól kiválasztott leginkább lézeres navigációval bíró robot rengeteget tud könnyíteni a mindennapokon. Az anyámnak a panellakásában is dolgozik egy és az is tökéletesen végzi a dolgát. Ha nincsenek óriási küszöbök és nagyon vastag vagy fekete szőnyegek akkor szerintem érdemes beruházni egyre.
2023. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!