Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy hozza értő embert keresek...

Egy hozza értő embert keresek hátha valakinek van rá tippe és már járt így?! Tegnap, este takaritottam szokásosan a mikrohullámsutot úgy ugyan ahogy szoktam , reggel dugtam be vissza a konektorba és egyszerűen nem kapcsol be és nem is öreg mikro ⬇️

Figyelt kérdés
1,5 eve vásárolt Samsung GORENJE MO20A3X típusú mikro szóval nem ertem mi a csuda történt … esetleg valaki már járt hasonlóan ? (Igen természetesen ha nem lesz megoldás megy vissza csak valami tipp esetleg) !! Nagyon köszönöm!!!

#háztartási gép #Elektornia #Mikrohullamsuto
2023. aug. 8. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Hogyan takarítottad?

Telefújkáltad mindenféle kegyszerrel?

2023. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:
Konnektor működik?
2023. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gugu Gabor ***** válasza:
A konnektroban van áram valamivel lámpa robotgèp stb
2023. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van áram a konektorba mivel a hűtő meg a mikor egy helyre van be dugva és a hűtő megy 🤷🏼‍♀️ #1 es haha nem nem fujtam tele semmivel mikrotisztitoval töröltem át ahogy szoktam szokásosan es ennyi semmi több más féléve így takaritom.
2023. aug. 8. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ok, nem kell haházni! Tudod vannak olyanok akik telefújják, a lé/hab belecsurog az elektronikába és rosszabb esetben elfütöl az első bedugáskor, jobb esetben pedig csak a (mikroban lévő) biztosíték olvad ki. Szét kellene szedni és megnézni a biztosítékot, hogy jó-e.
2023. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem gunynak szántad. Azért írtam hogy haha hogy tele nyomtam mindennel csak egy kis vizes szivacs belül kipucolva és ennyi semmi több a szokásos módszerek de most meg bekapcsolt magától vissza jótállás papírral inkább is vissza visszük
2023. aug. 8. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Van benne egy olvadó biztosító, néha kiég. Olyankor se kép se hang. 2000 Forintos alkatrész, de ha nem tudod mi az, inkább vidd el szervizbe.
2023. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már az nap jo lett
2023. aug. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!