Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik ilyan kontaktgrill?

Létezik ilyan kontaktgrill?

Figyelt kérdés

Olyan sütőt keresek, ami se nem bordázott, se nincs bevonva, otthoni felhasználásra. Gyakorlatilag mint egy gyorséttermi grill, csak kissebb méretben. Lehet ilyesmit kapni? Akárhogy kerestem, legalább az egyik sütőlap bordázott, azt pedig nem tudom rendesen tisztán tartani, mert a zsíroldó lehozza a fekete bevonatot is róla.


Az étteremben ott a grillkaparó, meg a zsírlehúzó, könnyen lehet takarítani, itthon viszont szenvedek a bordákkal...



2023. aug. 19. 02:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Elérhető árra gondoltam, látom, van itt többszázezres is, de csak egy pici kollégiumi konyhányi helyem van
2023. aug. 19. 02:45
 2/3 anonim ***** válasza:
itt nincs ilyen.
2023. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kerámia.

[link]

2023. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!