Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja lehet a hajnyírónak?

Mi baja lehet a hajnyírónak?

Figyelt kérdés

Ez a típusa

REMINGTON MB 7050


Mikor bedugom a konnektroba és bekapcsolom folyamatosan 1 másodpercenként ki be kapcsolgat.

De ha kihúzom és akksiról megy akkor működik, de sokkal gyengébben.

Az 1 év garancia miért is ne 3 napja járt le. Próbáltam másik konnektort, de ugyan ez.

Vajon most ennyit bírt?



2023. szept. 18. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld meg másik töltővel. Ez elvileg USB-s, úgyhogy telefon töltővel meg egy kábellel is működik. Az én hasonló remingtonom legalábbis ilyen. telefon töltővel szoktam tölteni, nem is tudom hol az eredeti töltője.

Olajoztad valaha? Ki szoktad takarítani rendesen? Alaposan ki kell takarítani, különben a begyűrődött hajtörmelék miatt nem bírja a motor mozgarni a pengét.

2023. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit kiderül a karbantartás hiánya okozta a gondot és azért állt le folyamatosan.

Most hogy kitakarítottam és kapott olajat újra működik. De érdekes mert a vágó része ami mozog teljesen könnyen ment, nem szorult meg semmi, ezért se foglalkoztam az olajozással.

2023. szept. 18. 23:22
 3/4 D.O.81 ***** válasza:
100%
Azon a sebességen amin az működik, hidd el nagyságrendekkel nagyobb a súrlódási ellenállás....
2023. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Naugye!

Ha kézzel mozgatod a kést persze könnyen mozog. De belül egy körömnyi kis villanymotor van, annak már nem olyan könnyű!

Rendszeresen tisztítani és kenni kell!

Arról nem is beszélve, hogy a kés nagy részét lekoptattad.

2023. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!