Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik varrógépet választanátok?

Melyik varrógépet választanátok?

Figyelt kérdés

Pfaff tipmatic 1025-ös varrógépet vennék.

Találtam kettőt a közelben az egyiket egy szerelő árulja 60.000ft-ért 1hónap garanciával.

A másikat egy hölgy árulja elmondása szerint jól működik 28.000ft-ért.

Nekem sajnos nincs tapasztalatom varrógépek terén októberben kezdek egy sulit arra venném kezdő gépnek.

A kérdésem az lenne, hogy melyiket éri meg szerintetek? Inkább a szinte biztos jót drágábban vagy az olcsóbbat amit elvinnék átnézetni és esetleg ráköltök valamennyit?



2023. szept. 22. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Szerelőtől 60.000-ért
Magánszemélytől 28.000-ért
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelőben sokkal jobban megbíznék. A 28-asnál meg ott van a bizonytalanság, hogy ha netántán van hibája akkor azt mennyibe fog fájni kijavítani.
2023. szept. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dorkától megveheted szerintem.

De ha el tudsz érte menni, inkább ezt ajánlanám: [link]

Ja, postázással semmiképpen sem vegyél varrógépet, megalábbis használtat, ami nem eredeti hungarocel betétes szuper védett csomagolásban van.

2023. szept. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd meg 28.000 Ft-ért, ezek a gépek nem igazán szoktak elromlani.
2023. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!