Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kinek melyik márkájú olajnélkü...

Kinek melyik márkájú olajnélküli sütő vált be?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb? Kinek milyen van?

nov. 12. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Airfryer?


Nekem az egyszerű lidlis van, teljesen elégedett vagyok vele.


[link]

nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nekem Xiaomi Lydsto van. Elégedett vagyok vele, bár a WiFi okosapplikáció nem sokat ér hozzá, szóval csak amiatt nem érdemes megvenni.


[link]

nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Én még akkor vettem amikor ez újdonság volt.

Philips. A legegyszerűbb. Semmi elektronika, csak egy tekerő a hőfoknak, egy tekerő az időnek (az a recegős, végén csilingelős mechanikus időzító), meg egy kis lámpa ami világít ha fűt és nem világít ha nem fűt a fűtőszál.

Az a legjobb, mert ez nem tud olyan könnyel elcsesződni. Aminél már van több gomb, meg programozási lehetőség, meg anyámkínja az már necces, sok a meghibásodás lehetősége. Szóval én azokat nem ajánlanám.

Meg amúgyis.... most gondoljatok bele... mi a lófittyfenét lehet egy ilyenen programozni? Minek annyi program? Csak a hőfokot és az időt lehet azokon is állítani. :D Csak ráteszik egy gombra, hogy hal, a másik meg zőccség és rátesznek egy pirosan világító kijelzőt és máris dupla annyit kérnek érte.

Én nem cizellálom túl. Berakom a sütnivalót, néha ránézek és kiveszem ha jó. A sokszor elkészített fagyasztott kajáknál meg tudom, hogy melyiknek kb hány perc kell (hülék kedvéért rá is van írva a zacskóra). A sajttal vigyázni kell, az nagyon hamar elolvad, lefolyik és sírógörcs közepette, átkozódva fogod takarítani.

nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Forgókosaras Delonghi sütőket használok már huszonéve. Feleannyi olaj kell bele. Volt másfajta is, de mostanáig ez a legjobb. Párban cserélem nyolc-tíz évente. Megfizethető, megbízható, elégedettség:10.
jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előbbi kommentem storno. Az "olaj nélküli" nem jött le!
jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!