Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szempontokat érdemes...

Milyen szempontokat érdemes figyelembe venni egy állóporszívónal?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy vezeték nélküli álló porszívót. Sajnos nem túl sokat tudok róluk. Áruk ahogy néztem nagyon változó. Akinek van otthon az le tudná írni hogy mit kell nézni hogy ne fürödjek be vele ? Vagy hogy milyen hátránya van ?
dec. 6. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Egyetlen egy dologra alkalmas, a látszólagos takarításra. Vagyis arra, hogy mondjuk vacsora után gyorsan átmész vele a konyhán, vagy behozták a sarat az előszobába stb. A hagyományos vezetékes porszívót szerintem egyeltalán nem váltja ki.
dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Kimaradt a lényeg: szerintem egy középkategóriás gép teljesen alkalmas ezekre a feladatokra. A nagyon olcsó szerintem hamar tönkre fog menni, nem gondolom, hogy minőségi alkatrészekből lenne, a nagyon drága pl. Dyson meg nevetségesen sokba kerül mondjuk a szívóerejéhez képest.
dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy praktikus tanács: nekem egyszer volt egy olyan állóporszívóm, ami a levegőt a gép elején fújta ki (nem oldalt, vagy hátul, mint általában). Nem tudom hogy ezt milyen mérnöknek sikerült így megterveznie, de bekapcsoltad, és a gép elejéből kiáramló levegő gyakorlatilag elfújta azt, amit amúgy fel akartál porszívózni. Ez persze nem szőnyegen, hanem "csúszós" felületeken (csempe, parketta, etc.) volt érdekes.
dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ami miatt félek megvenni hogy nekünk hosszú szálú szonyeg van és nem hiszem h van olyan szívó ereje h abból kiszedné a port szöszt.
dec. 6. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
#1: hazudik. Bőven elég egy ilyen porszívó, csak minőségit kell belőle venni. Nekünk Bosch van, Dyson is kiváló.
dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kalkuláld bele hogy 2 év múlva a gép jelenlegi árának 80%-ért kell venned bele új akkupakkot.
dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell és nem is kerül annyiba.
dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mesélj még 7-es!
dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#5: azért mert az én véleményem eltér a tiédtől, elég erős a hazug jelző!!
dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 éve van egy Xiaomi Jimmy akkus porszívóm. Annó még itthon nem árulták, bangoodról vettem kb. 40 ezererért. Most már van hazai forgalmazója. Napi használatban van, semmi baja az akksinak, még mindig bír annyit, hogy teljesen kiporszívózzam a 60 m², nem merül le. Gyerekek mellett nagyon hasznos. A nagy porszívót már csak orrszíváshoz veszem elő (mert a nosiboo meg nem vált be).
dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!