Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől lehet büdös, égett...

Mitől lehet büdös, égett szaga a konnektornak?

Figyelt kérdés
Nemrég feltűnt, hogy a szoba sarkából enyhe égett szag jön. Szétszedtem az állólámpa kapcsolóját, ami abban a sarokban volt, de nem az volt. Elosztót is cseréltem, de azután is éreztük. Utána már akkor is éreztük párszor, ha nem volt semmi bedugva a hálózatba. Szétszedtem a konnektor, de sem égett vezetéket, sem mást nem találtam. Teljesen véletlenszerű időpontokban érezzük és rövid ideig. Nem lett új fogyasztó bekötve, vagy lét elosztó egymásba stb.

dec. 10. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Laza a falban a vezetek a konektor kornyeken. Rendkivul tuzveszelyes. Szakember kell hozza
dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Amikor érzitek nem megy valami nagy fogyasztó?


Ja és hol laktok? Nincs a környéketeken valami nagyokos aki pet palackokkal meg hasonlókkal tüzel? Egyik este én is végignyálaztam az egész házat, mert amper szagot éreztem. Sehol semmi hiba. Mondom kimegyek megnézem a villanyóra környékét, hátha ott van valami. Ekkor jöttem rá hogy a szél hozza az utca végéből ezt a szagot.

dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Vagy valamelyik kötődobozban ég szét éppen az egyik kötés. Ha nem értesz hozzá, akkor minél előbb hívj ki villanyszerelőt.
dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Ebben az esetben honnan veszed, hogy a konnektornak van égett szaga?
dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ismeős házában én szereltem a villamos hálózatot. Évekkel ezelőtt. Egyszercsak ők is égett szagot éreztek a konnektor felől.

Nem találtam semmit, csak égett szag van. De minden hibátlan. És néha mégis szag van. Én is éreztem. De nem tudtam tájönni hpgy mi az.

dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!