Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy kis mosogatógép eligazítás...

Egy kis mosogatógép eligazítást kaphatok?

Figyelt kérdés

Szabadonálló mosogatógépet tervezek vásárolni.

Pontokba szedném:


1. Melyik márkával nem lesz probléma hosszútávon, a Bosch márka jó választás ilyen szempontból?


2.A 45 vagy 60 cm szélesek között nagy az eltérés belső hely terén?


3. Ha jól látom, a keskenyebbek általában némileg olcsóbbak is?

Tudok igazából 60cm helyet is szorítani neki, így ez nem kritikus.


Ha valaki tudna konkrét típust ajánlani a lehető legegyszerűbb konstrukcióban (kb. egy tekerőgomb kijelző nélkül) mely elérhető fehér színben is, annak megköszönöm. :)



dec. 12. 02:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A gép beüzemelése opcionális és sok pénzbe tud kerülni. Én magam szereltem be inkább.


Ha még sarokszelep nincs a közelben, akkor az nem kis mutatvány lesz, esetleg váratlanul magas kiadás, nagy rumli mellett.

dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A beüzemelés jelen esetben ingyenes opció.


A sarokcsap pedig nem akkora mutatvány mint azt képzeled, csupán fúrni kell hozzá.

dec. 13. 15:44
 13/16 A kérdező kommentje:
A hőcserélős szárítási mód a saját hős szárítási móddal ellenben megér plusz pénzt?
dec. 13. 23:31
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri. Barátnőm hőcserélőset vett és teljesen száraz minden edény, amikor végzett a gép.


Azért egy mosogatógép bekötése nem olyan óriási dolog. Én nőként egyedül megcsináltam. Lefotóztam a mosogató alját, megmutattam a vizesboltban, elmondták, mit hova tegyek.

A sarokszelepet is kicseréltem úgy hogy előte fogalmam sem volt, mi az.

dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy mindenképpen 60 centiset vegyél. A 45-ös nagyon kicsi ha főzöl otthon.
dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Csak Miele! Az ÖSSZES - kivétel nélkül - egy rakás ürülék. Mindegyikből ki van spórolva az anyag, műanyag lócitrom az egész. Az elektronikájuk (jellemzően vezérlőpanel) hamar szétmegy. Ne azt nézd, hogy milyen dizájnos és hogy lehet-e okostelefonról vezérelni.


Még egy használt 10-12 éves Miele gép is 1000x-er többet ér, mint egy zsírúj akármilyen másik gyártó gépe. Esetleg még a RÉGI Gorenje gépek azok amik jók.

dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!