Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kärcher WD 3 V-17/4/20 porszív...

Kärcher WD 3 V-17/4/20 porszívó otthoni használatra ? szőnyeg/ padló porszívózásra is alkalmas?

Figyelt kérdés
Elegem lett az otthoni kis porszívókból, mindegyik 2-3 évet ha kibír nálam majd tönkremennek vagy veszítenek a szívóerejükből pedig rendszeresen karbantartottam őket. Ezért gondolkodok most egy iparibb jellegűn mint ami a címben is van.
ápr. 7. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván alkalmas, mivel arra találták ki. Amúgy nem is rossz az ára. Bár azt nem értem, hogy a sima porszívók miért halnak meg nálad. Meg sem tudom mondani, hogy mióta van meg az olcsó sencor porszívóm, porzsák nélküli, és összesen 1 db szűrő van benne, azt kell kitakarítani, illetve időnként cserélni, és köszöni szépen, semmi baja.
ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyenektől hasra esni. A karchernek ez az alsópolcos terméke. Ennyi pénzért nem kapsz ipari gépet, még ipari jellegűt sem. Ahhoz minimum 3-al szorozd az árát. Nagyobb vödör van alatta és bírja a vizet, ennyi a különbség egy átlag hasonló árkategóriás otthoni porszívóhoz képest. A youtube videókat elnézve nem egy nag méretű gép. Ez alapján a motorja ugyanaz mint ami egy átlag porszívóban van. Vagyis pontosan ugyanúgy csapágyas lesz négány év után.
ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősnek nemrég cseréltem motort egy 2 éves ugyanilyen gépben. Az enyém is 2 éves, de viszont még nincs vele probléma. Én egy motoros kefés fejjel használom.
ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Miele C3 van itthon, csak ajánlani tudom. Szívóereje kegyetlenül erős, a szőnyegről felemelni sem lehet a padlófejet. Rengeteg porszívóm volt már köztük a Karchernek a csúcskategóriája is, de ennek is van olyan szívóereje, valamint kényelmesebb is itthonra, de a porzsákot sűrűbben kell cserélni…
ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!