Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogató gép kinyílására...

Mosogató gép kinyílására megszólalhat a riasztó?

Figyelt kérdés

A konyhára is néz egy Paradox passziv infra mozgásérzékelő ami pont a mosogatógéppel szemben van. Ugye ezek a passzív infrák a hőváltozás alapján érzékelnek "mozgást". Kérdésem az, hogy amikor a mosogatógép akár éjszaka akár napkozben amikor a program lejár és automatikusan nyitja résre az ajtót, a szárításhoz, akkor erre be tud e jelezni az élesített riasztó? Ilyenkor elég nagy gőz jön ki a mosogatógépből pár másodpercig. Egyszer kétszer már próbáltam mikor otthon voltam, de kérdés hogy ezt nyugodtan hagyhatom pl. éjszakára a beriasztott zónában így vagy célszerűbb inkább kihagyni azt a zónát amikor megy a gép, vagy letiltani az automatikus ajtónyitást ilyenkor.

Tapasztalat esetleg valakinél hasonlóval?



máj. 13. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztalat nincs, de logikailag teljesen rendben lévő lenne, hogyha a mosogatógépet a konyhapult középső részébe beépítve, azt a riasztási zónát mindenkorra letiltva csak az ablakot meg a konyha bejáratot figyelteted.
máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A gép ajtónyitására is bejelezhet, mivel mozgás. Bár az érzékelő érzékenységétől is függ. De ha hőt érzékel arra biztos beindul, mivel 60 fok körüli gőz jön ki belőle, az ember ennél "hidegebb", ha arra be kell jeleznie a gőz bőven túllépi az érzékenységét.
máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam a vízforralóval, arra simán jelez az enyém.
máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagy napközben Te, vagy bármely családtagod, akkor miért nem kapcsoljátok ki a riasztót?
máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!