Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Akkus porszívóban néztem több...

Akkus porszívóban néztem több félét és arra vagyok kíváncsi, hogy hosszabban mennyire térnek el, én Parkside vagy Makita típusban gondolkodok akku miatt, de pl: egy Rowentásnak hosszabb nyele van?

Figyelt kérdés
Egy 180cm körüli ember esetén leér a földig, hogy nem kell túlzóan hajolnia?
máj. 14. 12:01
 1/8 anonim válasza:
Eltérőek,én is most vettem, kicsit rövid nekem,pedig 173 cm vagyok.Viszont ki lehet bírni úgyis max 25-30 percig bírja,de, hogy nincs kábel aranyat ér...
máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyiket sem tartom sokra, szívó teljesítményük messze elmarad a hálózati gpektől gyors, kis területű takarításra azért mi is használjuk. A Makita és a Parkside márkát viszont ne hasonlítsuk már össze. (Nem mondom hogy a Parkside kis házi használatot nem bír, de ez azért olyan mintha Wartburgot hasonlítanál egy Toyotával.)
máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Bosch series 7 van nekem, magas vagyok, és a hossza elegendő, a szívóteljesítménye is. Igaz, nem a hozzá adott akkuval, hanem egy tripla akkora kapacitásúval.
máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bosch van nekünk is, 188 cm magas párom is tudja használni kényelmesen. Mondjuk az 1-esnek igaza van abban, hogy úgyis előbb lemerül, minthogy elfáradnál a hajolgatásban (cserébe nem kell cibálni meg átesni a kábelen). A miénk nagyon jól elbánik pl a macskaszőrrel, de kis lakásunk van, egy nagyot nem lehetne vele egyszerre felporszívózni. Magasabb teljesítményen kb 30 percet bír (de tényleg szív is).
máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak egy miatt vettem Bosch akkust, mert ahhoz jó a szerszámgép akkuja, és cserélhető szétszedés nélkül. Plusz ha a nagyobb akkut teszem rá, kétszer kitakarítom vele a lakást.

Az előző porszívó nem cserélhető akkus volt, és nem érte volna meg javíttatni, úgyhogy le lett cserélve.

máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4, Milyen Boschotok van, ami megbirkózik a macskaszőrrel? :) Cicák miatt gondolkodom én is állóban, de még nem döntöttem.
máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, sajnos szerintem nem nem ugyanez a típus, hanem régebbi, de ilyesmi:

[link]

Mindennap igyekszem használni, így tényleg kordában tartható a szőrhelyzet, meg persze az általános higiéniának sem rossz. A tartálya mondjuk gyorsan megtelik. De azt csak kikapom és kiürítem, fél perces művelet. Ajánlom a kérdezőnek is, nem vészesen drága, mint pl a Dyson, de megbízható, strapabíró darab és nem utolsósorban nem csak alacsonyaknak kényelmes.

máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos, valóban csak ketten válaszoltak a kérdésre, a többi másról beszél. A kérdésre válaszolva:Ezek közül:1: Makita.2.: Rowenta.3.:Nagy szünet, és Parkside.
máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!