Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A magyar háztartásokban miért...

A magyar háztartásokban miért nem terjedtek el a rendes hűtőszekrények?Máshol is okozott konfliktust a kicsi hűtő?

Figyelt kérdés

Az amerikai stílusúra gondolok, side by sidenak hívják.

Mi egyből ilyet vettünk magunknak, amikor meglett a ház.


Az én családomban, de a férjem családjánál is kicsi a hűtő.Az a tipikus, durván 1,2 ; 1,3 méter magas, egy ajtós.



Az én anyám állandóan hisztizett, sőt most is,hogy milyen sok a mosogatni való.Aminek csak töredéke keletkezett főzésnél, étkezésnél.

A nagy része úgy keletkezett nálunk,hogy nagy lábosból kicsibe, kicsiből műanyag tárolóba és így tovább, naná, hogy csurig lett a mosogató, a mosogatógép meg ment többször is.

Amikor meg mondtam neki,hogy kicsi a hűtő, meg, hogy nem akkora hűtő kellene egy családnak, mint amekkorát egyedülálló emberek használnak, szinte kiakadt.Pedig anyagi gondok nem voltak.


Meg, a felét ki kellett pakolni,hogy mondjuk hozzáférj a sajthoz.Ha meg a zsúfoltság miatt véletlen kiborult a tej vagy a vaj, akkor meg ment a rikácsolás, hogy jaj nem figyelsz.



Én a side by side hűtőben nagyon kényelmesen elférek, teljesen átlátható, sok cucc fér bele.


máj. 19. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom hány éves vagy, de amikor bejöttek ezek a hűtők, akkor nagyon drágák voltak, nem tudta átlag család megvenni. Mostmár megfizethetőek, de idős ember nem változtat.
máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez most ilyen bújtatott reklám?
máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi emiatt váltunk el.
máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
85%
Papám emiatt lett öngyilkos. Kicsi volt a hűtő, nem találta a párizsit.
máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Egyedül élek (albérletben), ez a kisfajta hűtő van itt, aminek a felső polca mélyhűtő. Szerintem ez semmire nem jó. Egy személynek sok a hűtő része, a mélyhűtő meg kevés, fele-fele lenne a jó, de én azzal is kiegyeznék, ha pont fordítva lenne, mint most.

Családnak meg egyértelműen kicsi. Nem is értem, miért gyártanak még ilyet.

Nyilván 40 éve még annak is örültek, hogy egyáltalán van hűtő, de azóta nagyon megváltozott az emberek élete.

máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

1.

Írta, hogy anyagi gondok nem voltak.

máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem kellett ahhoz anyagi gond, hogy valaki ne tudja megvenni.
máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Elég ostoba gondolkodásmódra utal hogy az amerikai életvitelt hasonlítod össze a 80-as, 90-es évek magyarországán tapasztaltakkal.
máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
66%
Nálunk van egy nagy hűtő, egy kicsi (egyszer nyertük egy nyereményjátékon) plusz a kamrában van egy fagyasztós hűtő. Ez így már elég, mégsem válunk el.
máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8.

2000-es években volt.

máj. 19. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!