Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kicsit szöszös pamut melegít...

A kicsit szöszös pamut melegítőnadrág vasalásakor ráégtek a vasaló talpára a pamutszálak. Mivel lehet letisztítani?

Figyelt kérdés
Sima vízzel és mosószeres vízzel se sikerült. Nem merem nagyon dörzsölni, nehogy a bevonat sérüljön... Mivel lehet lepucolni?? Így most nem lehet vele rendesen vasalni, pedig csak pár hónapos a vasaló... nagyon bosszant a dolog.
2009. jan. 15. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
én almával szoktam leszedni, illetve "levasalom"
2009. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Polírpapírral.
2009. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én körömlakklemosóval csináltam,áramtalanitott és lehült állapotban.Jól bekened és egy spaklival vagy valami hasonlóval lekaparod.
2009. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha megfelelő a talphőmérséklete nem éget oda semmit.

Ecetes ruhával szépen lelehet takarítani.Ha vasaláskor a ruhára fekete-fehér ujságot raksz nem ragad a talpra semmi,és könnyebb lesz a vasalás is.

2009. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!