Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Pénzbe kerül, ha mosógépszerel...

Pénzbe kerül, ha mosógépszerelő csak szétszedi a gépet, de nem szerel rajta?

Figyelt kérdés
Benne maradt egy karkötő a gatyazsbembe és az az utolsó lehetőség, hogy megtaláljam, ha a mosogépszerelő szétszedi és talán valahol fent akadt.
2011. febr. 11. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a házadnál kiszáll, már az pénzbe kerül...
2011. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kiszállás, szétszedés! Szerinted ingyen? Minimum 5000 huf!
2011. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andibandii válasza:
Nézd meg a szűrőjében,nekem egy toll volt benne és nem kellett szerelőt hívni...
2011. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Igen pénzt, meg vigyázz a szerelőkkel, mert azt hallottam, hogy mostanába elég rámenősek!

zaklatják az asszonyokat obszcén megjegyzésekkel!

:-)

Mikor jönnek ne legyél egyedül, mert rádmásznak!!!

2011. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
megnéztem azt a szűrőt, mit tudtam. de van esély rá, hogy egy vékonyka lánc nem ment le a csatornába és valahol fennakadt??
2011. febr. 11. 23:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Hehe, a szerelő ne kérjen pénzt mert nem rossz a mosógéped?


Ez kb olyan mintha taxiba ülnél hogy vigyen el valahová, majd félúton azt mondod hogy mégis vigyen haza. Majd amikor kiszállsz, kéri a fizetséget, te meg azt mondod hogy miért, nem is mentél sehová.


Amúgy a szűrőn tuti nem ment át, ott lesz valahol a gépben ha egyáltalán belekerült.

2011. febr. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd nekünk mikor elromlott a hűtőnk, hívtunk egy szerelőt, 5 perc alatt megnézte, azt mondta, hogy sajnos ezt nem tudja megcsinálni és elkért 3 ezret.
2011. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
09: 53-as lehet, hogy majd egy órát utazott, míg odaért hozzád, mert a város másik végén dolgozott elötted, és az odaút is pénzbe került neki, nem beszélve, hogy amíg a kocsiban ült, (esetleg dugóban volt) addig is fizetni kell őt. Az a 3000 Forint nem is sok. Abban benne van az előző helyről való indulástól a címedre való érkezésen keresztül a műhelybe érkezéséig a bére, + az üzemanyag, járműkopási díj, és netalántán még adózik is, stb.
2011. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ingyen akarod dolgoztatni a szerelőt? Akkor is dolgozik neked, ha csak szétszedi. Nem beszélve, hogy neki az oda út is pénzbe kerül. Ha nem vigyáztál, ez a tanulópénzed. Szerintem a karkötő többet ér nem? Ha nem értesz a mosógéphez, ne szereld.
2011. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést komolyan gondoltad?
2011. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!