Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagy különbség van olcsó és...

Nagy különbség van olcsó és drágább vasaló között?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
minőségileg és élettartamban nagy különbségek
2011. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Olga néni ***** válasza:
Használhatóság szempontjából is van különbség. Az egyikkel álom vasalni, a másikkal gyötrelem.
2011. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A teljesítmény is nagyon fontos!!! Volt több és kevesebb wattos vasalónk. Hát... a kissebb teljesítményűre úgy kellett a maxon is rátehénkedni. Úgy rányomtam, hogy recsegett a vasalódeszka, azt hittem leszakad a karom a vasalás végére, és mégis: 88x áthúzva is tiszta gyűröttek maradtak a ruhák. Szerintem nem volt a vasaló maxon se elég meleg.


24/L

2011. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen van különbség vasaló és vasaló között... A Roventa az vasaló a vasalók királya / a többi márka az csak vasalócsaka.. mert mindegyiknek vmi baja van és körülményes a javitásuk ... a roventa egy életre szóló vasalóés bármikor egyszerűen javitható. árban sem sokkal drágább sőt némelyiktől olcsóbb . nem a szépséges külalak teszi igazi vasalóvá.. egy szabó varrót kell megkérdezni méghogy tökéletes legyen a véleményén csak szervizelő vagyok és hobbiból vasalok , de merem állitani hogy a legkiválóbb
2011. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!