Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós főzőlapot vennék,...

Indukciós főzőlapot vennék, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Az alábbi márkák termékeit találtam meg az ideális árfekvésben: Fagor, Zanussi Electrolux, Whirlpool, Indesit, Teka. Melyiket javasolnád?
2011. márc. 21. 17:43
 1/3 Parlai József válasza:
Én szerintem AEG főzőlap HK 654070 XB nekem olyanom van otthon. Teljesen korrekt árban, readásul, nagyon jól működik:)
2011. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tényleg olcsó és kerámialaposból ezt választottam volna, de INDUKCIÓST keresek.
2011. márc. 21. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Most néztem meg a mienket. Az van ráírva terméknévként: Go.Proline ( GD1001) Én nagyon szeretem, mert gyors, mint a villám. Az asszony nem használja, mert rengeteg régi lábasa van, és azt mind el kell használni. Pedig van 3 készlet vaslábas is, ami még nylonban van. Kuktától kezdve a legkisebbikig mindenféle van, de még ki se csomagolta őket.
2011. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!