Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen nyilatkozat kell...

Milyen nyilatkozat kell villanytűzhely bekötéséről villaszerelőtől? (Polgármesteri hivatalnak)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Bővebben?! Ez Önkormányzati lakás? Gondolom,hogy szakszerűen lett bekötve! Tűzhely típusa terhelése kW! A lakás bejövő vezeték keresztmetszete mm2 terhelhetősége 1 vagy 3 fázis a lakás bíztosítéka tipusra kisautómata vagy olvadóbiztosíték, és a ház biztosítéka bejövő NOL (nagy teljesítményű olvadó biztosíték) és hány lakás milyen terheléssel van rákötve!Ezt új bekötésnél kérik,de ezt általában az áramszolgáltató kéri és csak "regisztrált" szerelő végezheti! Kb.ennyi! Ha részleteket írsz jobban tudok válaszolni!
2011. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést..... minek kell a PH-nak ez a nyomtatvány /nyilatkozat/ Egyébbként olyan nyilatkozatot szoktak irni /nem a garancia papirra/, hogy a jelzett berendezés a szabványban előirtak szerint lett bekötve..../pecsét, aláirás/
2011. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, önkormányzati bérlakás, most adom le és ha jól tudom a bekötés biztonságossága a lényeg. formanyomtatványt nem találtam hozzá. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. ápr. 20. 05:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Vill.szerelő megoldja.. keress egyet aki valóban vill szer. nézze át, hogy van bekötve mivel feltehetően eddig üzemelt,és majd Ő tudja milyen papir kell a PH felé.
2011. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek.


Csak úgy kíváncsiságból mióta vannak lakások akkora áramerősségel megtáplálva hogy késes olvadó biztosíték lenne szükséges? Mivel ugye ezeken található a Nol és egyébb jelölés.Régi rendszereknél DB II vagy esetleg DB III diazed most már kismegszakító.

2011. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elözőnek! Pl.a mi társasházunk is ilyen a ház kábelfejénél 3 db 100 A-es NOL van,a lakások pedig 35A kis NOL-al van biztosítva!
2011. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A házunk 1964-ben épült
2011. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!