Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Eldugult a mosogatógépem. Mit...

Eldugult a mosogatógépem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pucold ki!
2011. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%

Mosogass kézzel.

Sok-sok millió nő kibírja a világon.

2011. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

van bent egy szűrő (valószinüleg) amit gyakran szoktál tisztítani. azt ki kell tisztítani megint. és a sótartályt is töltsd fel az előírt fajta sóval (persze szoktad).


öööö ....

akkor nemtudom.

2011. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam elgurult a mosógatóépem...Mit tegyek?Jujj

Amúgy hívj szakembert ne nyúlj bele,hozzá,mert úgy jársz mint én mikor villanyszerelőnek képzeltem magam...

2011. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi ezeket az értelmes válaszokat. Kivétel az utolsó. Ez tetszik :D


Nem nyúlok bele, nem merek. Csak gondoltam megkérdezem, hátha volt valaki hasonló helyzetben.


Egyébként!!! Azoknak, akik parasztul válaszoltak. Rendesen takarítom a mosogatógépemet. Elöblített edényeket és tányérokat mosok benne. Szóval nem azért dugult el, mert nem takarítom ki. És nem is biztos, hogy dugulás. Ezt csak én gondoltam. Nem értem miért kell leszólni.


Te, "kedves" válaszoló, aki azt írta, hogy mosogassak kézzel. 1. Neked vagy nincs és nem volt mosogatógéped, vagy alapból egy irigy dög vagy, hogy nekem van.

És képzeld, mióta nem működik, azóta nyilván kézzel mosogatok. És tudod, azt az időt, amit mosogatással töltenék, azt a kisfiaimmal is eltölthetem. A többi millió nő, meg nem érdekel, hogy esetleg ők hogyan mosogatnak. Én így.

2011. ápr. 25. 21:14
 6/13 anonim válasza:
0%
Nem kell mosogatógép,feleslegesnek tartom,pedig telne rá.Csak épp engem úgy neveltek,hogy nem derogál napi 10 percet mosogatással tölteni,és utálom a felesleges kiadásokat.Annyi idő alatt,míg a gépet telerakom,pont el is mosogatok.
2011. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
21:16 amugy a mosogatógép melegebb vizel is tud mosni mint amibe te bele tudsz nyúlni. jobb a zsíroldás már ezzzel a feltétellel. kevesebb vizzel mos mint amennyi szülszéges egy mosogatótálba. igaz egy kis villamosenergiát fogyaszt. 0,75 - 1,25kwh (az hogy mennyi 1kwh az szolgáltatótol függ) és + mosószer. összeségében jobban ki kell jöjjél mint kézimosásnál. és nem egyszerre kell telepakolni. hanem mikor megtellett akkor.
2011. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
. 0,75 - 1,25kwh mosásonként
2011. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%

Köszönöm,mégsem kell.

Felesleges kiadás.

2011. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kézzel mosogatni, de unokatesóm három gyerekekre mosogaT géppel és inkább játszik velük és nem az idejét pocsékolja a mosogatóba görnyedve.
2011. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!