Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mire figyeljek oda kenyérsütőg...

Mire figyeljek oda kenyérsütőgép vásárlásakor?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
a teljesítményre
2011. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Arra, hogy valóban használni is fogod.Mi is megvettük, hogy jaj de jó nem kell többet boltban venni a kenyeret aztán a lelkesedés után egy éve elő sem vettük.sok vele a macera és a végén kiderült, hogy idő,energia, és alapanyagot összeszámolva ott van mintha a boltba vennénk a kenyeret.
2011. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bp1985 ***** válasza:
Másodiknak igaza van. Szomszédomnak volt, kidobta. Nekünk volt, elajándékoztuk. Oké, friss a kenyér, de sok a macera. Talán ha 3 kenyeret sütöttünk benne, de lehet sokat mondok.
2011. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Ha lehet "noname" kínait NE!

Másrészt vannak receptek, de ki is kíséletezhettek egyett.

Harmadrészt kelés közben ki ne nyissátok a fedelet, mert akkor lőttek a kenyérnek. Az a legjobb ha hozzá sem nyúltok. Csak miután kapálódzik, hogy kész lett.

Negyedrészt az üstöt késsel, villával, egyébb éles, hegyes eszközzel piszkálni TILOS, mert azt a teflon bánja és ha a teflon sérül, akkor b@szhatod az üstöt.

Egy kenyér mindennel együtt olyan 3-5 óra alatt készül el.


Sok sikert!

2011. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A kenyérsütőgép igenis nagyon jó! Én nem annyira kenyér sütésére használom, - keveset fogyasztunk- hanem sütik, kelt tészták dagasztására! Ajánlom mindenkinek! Míg az ételt felteszed, megdagasztja a tésztát!!!!Próbáljátok csak ki!!!!
2011. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
92%

Csak arra, hogy nálam vedd meg!!!

:))))

22/372-970

2011. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

előttem szólónak a legjobb a hsz-e. Nagy vagy haver.PR!!!Ennyi.


Meg arra is figylej, hogy lehetőleg ne húsdaráló legyen a dobozban(vettem én is és elekrtomos daráló volt benne)Bár árban volt egy 15000 difi az én javamra, nem nagyon szóltam érte.Sajnos nem nyertem azóta sem semmi ilyen finom dolgot.

2011. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nem igaz,hogy sok a macera!Ma lemértem 4 perc alatt beletettem a hozzávalókat.A sütést ne vedd a "macerának"!Mellette bármit tehetsz.
2011. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én anyukámtól kértem kölcsön nem rég a kenyérsütőjét, mert a kis fiam magos kenyereket akart enni. Hiába drágák azok a boltban, de szerintem se jött ki olcsóbbra a házilag készített se.

Az én kenyerem mindig nagyon sűrű lett. Nem kelt meg rendesen. Kísérleteztem, próbálkoztam, macera volt. Már vissza is adtam.

Anyukám se használja kenyérsütésre, ő is azt mondta, hogy süteménytényszta dagasztásához kiválló.

Ha te is tudsz kérni valakitől kölcsön kipróbállásra, tedd meg. Vagy ha valakinek van, kóstold meg a kenyerét. Csak utána vegyél magadnak!

2011. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem jó dolog. Ha nem is olcsóbb, az van a kenyérben, amit te beleteszel. Én kétféleképpen szoktam használni. Van, amikor csak a tésztát dagasztom és kelesztem benne, majd átteszem veknibe és a sütőben sütöm meg a kenyeret, vagy fonogatom a kalácsot és szintén a sütőben sütöm. mostanában lustább/elfoglaltabb vagyok, ilyenkor nagyon jól jön az időzített sütés. Pár perc alatt beleborogatom a hozzávalókat, beállítom az időzítést és elindítom. Így vagy estére, mire hazaérünk, vagy reggelre, mikor felkelünk készen lesz a friss kenyér. Próbálgatni kell, az első párnál tapasztalatot kell szerezni, de nekem bejött!
2013. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!