Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A félautomata mosógépek mit...

A félautomata mosógépek mit nem csinálnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 10:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem teregetnek, és nem vasalnak. :))


Na jó, komolyan:

"Félautomata mosógépek: Ezek a készülékek lényegében ugyanazt a műveletsort végzik, mint az automata mosógépek. Vizet azonban általában nem melegítenek, sőt ennek mennyiségét is nekünk kell adagolni. További eltérés, hogy az egyes részműveletek (előmosás, mosás, öblítés, centrifugálás) nem automatikusan követik egymást, hanem a műveletek között a kezelőnek kell beavatkoznia."

2011. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi.Marha jó...anyósnak pont ezzel kellett meglepnie... :(
2011. aug. 9. 10:59
 3/25 anonim ***** válasza:

mos, centrifugál, de nem vált át.

Mindent megcsinál végül is, neked egyel többször kell a gombot megnyomni, szerintem azért ez jó még. Szerintem örülj az ajándéknak. Nekünk volt, szerettük. A lányomék is ezzel mosnak az albérletben, még egy fiú is képes kezelni.És kevesebbet pazarol.

2011. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Megmelegítik a vizet különben.
2011. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Annyiban jó, hogy jobban centrifugálnak, és centrifugálás előtt áthajthatod benne a ruhákat simábbra, így nem gyűri össze, mint az automata.
2011. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egyelőre jó lesz, aztán ha lesz pénzetek, majd kicserélitek!
2011. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Hírdetsd meg, add el, és vegyél egy rendes mosógépet. Komolyan mondom! Nehogy már anyósod döntse el, mivel szenvedsz még évekig! Én amúgy is pofátlanságnak tartom a nagyobb értékű meglepetéseket, ha nem biztos valaki, hogy a másik örülni fog neki. Add el, utána amit vettél az árából, azt köszönd meg neki.
2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is erről beszélgetnek, szerintem sokfajta lehet, valamelyik melegít, valamelyik pedig nem, ugyanígy a centrifugával.

2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
És még 6000 Ft-ot ki kell fizetni neki..gondolom a szállítás...de így milyen ajándék?Basszus így is pénzszűkében vagyunk... :(
2011. aug. 9. 11:15
 10/25 A kérdező kommentje:

Mennyire takarékos amúgy?Mennyire zabálja az áramot,és a vizet?

Lényegében van olyan amelyik nem adagol vizet,és nem melegít,és van olyan,ami adagol vizet,melegít csak nem öblít és nem centriz? :(

2011. aug. 9. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!