Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja? ötletek?

Mi lehet a baja? ötletek?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy whirlpool AWT 2256/1 típusú mosógépem már elégé régi lakás felújításom volt de nem cseréltem le mert nem akartam valamejik nap figyeltem fel rá mikor szivattyúzott akkor mindig ilyen hangot adott http://www.youtube.com/watch?v=vaEXAJlldbY&feature=related amúgy az enyim felültöltős csak ezt a linket találtam és most meg olyan erősen csinálja hogy olyan mintha megakarna fulladni és sokszor van hogy szen ved a felpördüléssel mert olyan mintha a vízzel forogna a dob és olyankor leáll szivattyúz utána majdnem megfullad és centrifugál újra utána rendesen elmegy a stop ig és szép tiszta lesz minden csak eddig ilyet nem csinált... előre is köszi felpontozok mindenkit
2011. aug. 18. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
csapágyas
2011. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csapágyas nem hiszemmert akkor mosásnál is hallanomkéne mikor pörög meg ha üresen megforgatom akkor normális. hát a gép nem fiatal eddig még sohasem volt nála szerelő és nagyon sokat használtam egy takarítás is ráférne már mert még egyszer sem pucoltam ki..de jol müködik csak nemtomiért lett fura mikor szivattyúz
2011. aug. 18. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy itt az ideje kitakarítanod, mert csak vízmentesüsttel tud centrifugálni. Ha marad benne víz, akkor belecsapkod a dob, és lelassítja azt, és evvel ártasz a motornak. A kitakarítást meg iktasd be rendszeresen.
2011. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
02:11-es te akkor még nem hallottál csapágyhibás gépet üzemelni. Egy csapágyhibás gép folyamatosan, a sebességtől függő erős surlódó hangot hallat. Itt nincs ilyen. A linken a vízszivattyú, és a főmotor szénkeféjének a hangját hallani. Én nem hallok hibát.
2011. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsiii ne haragudjatok de mit kell rajta kipucolni hogy és mivel? igen olyan mintha a vizel forgatná a dobot centrizésnél
2011. aug. 21. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!