Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosogatogépem világit a...

A mosogatogépem világit a sojelző lámpa, de én 1 egész dobozzal beleöntöttem. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:22
 1/7 anonim válasza:
Én mindig így teszem 6 éve. Jó ideig nem kell utánatöltened.
2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezek a jelzőlámpák összevissza jeleznek tapasztalataim szerint (már vagy 10 éve használok mosogatógépet). Én már nem is foglalkozom vele, főleg, hogy olyan tablettát használok, amiben van só is, meg öblítő is. Néha után kell tölteni a sót meg az öblítőt, de a lámpa jelzését én nem venném komolyan. :)
2011. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mosogatás előtt kell beletölteni, ha jelzi hogy hiányzik. Beindítod a mosogatást, és köv. alkalommal elalszik majd a lámpa. Nem baj, ha többet tettél bele.
2011. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se gond. Az a gond ha nem raksz bele, mert akkor nem mos rendesen azt hiszem. Ugyanígy az öblítővel. Üdv 17/F
2011. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 19. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A sós víz jobban tisztít.
2011. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Só a víz lágyításához kell.Így jó a mosó és öblítőszer hatása,valamint a foltmentes száradás.
2011. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!