Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos borotvát mennyire...

Elektromos borotvát mennyire könnyű használni? Mennyire praktikus? Jobb mint a sima?

Figyelt kérdés

huszonötezret szánnék rá,a sima pengéset nem igazán szeretem,így kipróbálnám az elektromosat.

úgy halottam ,hogy a körkéses jobb.

meglehet vágni vele magunkat?


2011. szept. 11. 13:06
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Ha béna vagy, simán megvágod magad vele.:) Azaz nem megvágod, hanem rosszul kapja el a szőrt, kitépi, és akkor vérzik. A körkésesről nincs tapasztalatom. Én nagyon sokáig mezei borotvát használtam, de azzal sem vágtam el magam. Most a sima "mezei" elektromosat használom, azzal sincs semmi bajom.
2011. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nagyon hosszu ideje használok mindennapos borotválkozáshoz körkéses borotvát philips-et /több évtizede/ egyszer kellett megfennem sima fenőkövön azóta megy....semmi baj vele hátránya, hogy ha olyan dolgozol hogy fontos az ápolt pofa akkor mindennap kell használni./Egy perc/ Vegyél nyugodtan nem fogod megbánni
2011. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!