Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek megvegyek egy 10...

Szerintetek megvegyek egy 10 éves Panasonic kenyérsütőgépet 3500 ft-ért?

Figyelt kérdés
Egyébként külsőleg nagyon jó állapotban van, a vaterán licitáltam rá:) csak két programos.....:( állítólag ezek a gépek nagyon jók..., hát nem tudom végülis nekem igazából csak dagasztásra kellene, meg kalácssütésre:) Várom válaszotokat!
2011. szept. 23. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. A kenyérsütő gépek tengelye(i) és a körülötte lévő kopó alkatrészei egy adott kenyérszám után javíthatatlanul tönkremennek. (egész pontosan többe kerül a javításuk, mint egy új gép)

Mi már több mint tizenöt éve sütjük a kenyeret, napi 1-2 adagot minimum. Egy géppel 2-3 ezer kenyeret lehet maximum megsütni, függetlenül attól, hogy márkás vagy sem. És mindig ugyanott mennek tönkre.


Egy használt gépnél nem tudni, mennyit sütöttek vele. Lehet, hogy külsőleg tiszta, de ha a tengelyek odavannak, akkor ez lényegtelen. Szerintem inkább új gépet vegyél.

2011. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt mondta az eladó, hogy már 5 éve nem használja, és 20-30 kenyeret sütött vele..., hát nem tudom:( sajnos nekem újra nem igazán jut...
2011. szept. 24. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, ezt sem hinném el. Én most szívtam be egy videó kártyával a vaterán, egyszer sem működött, az eladó állította, hog nála ment. Valóságban nem is az övé volt, és lehet azt is tudta rossz. Végül csak a felepénzt kaptam vissza, nég annak is örültem. Elhatároztam, hogy soha többet használt dolgot avaterán. Már egy expresso kávéfőzővel is megjártam, egy évig volt jó, nem i shazsnáltam sokat, és 9 ezerért adták. Mibe kerül azt írni hogy 81-szor használták. Öt év alat? :-)))

Fogalma sincs, kölföldről kukázta a lomtalanításkor.

2011. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed, én annál inkább az újat javaslom. Kenyérsütőnél tényleg tökmindegy a márka. Ajánlom, menj el egy nagyobb üzletbe, sokszor ugyanazt a gépet 3-4 különböző márkanévvel is árulják, 3-4 különböző áron! És mind ugyanazt tudja.

10 ezerért már lehet kapni újat. Szerintem nem éri meg a használt a kockázatot. Főleg ha ilyeneket ír. Mint az eladó autók, mind egy idős hölgyé volt, aki csak templomba ment vele vasárnap, aha persze.

2011. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. szept. 24. 10:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy tavasszal elromlott a 3 éve vásárolt tévénk:( én gyorsan vettem a vaterán egy használt tévét szintén 3500 ft-ért, nem akarom elkiabálni, de nagyon jól működik, ellentétben a Robocheffel, amit újonnan vettem elég borsos áron, talán 4-5 alkalommal használtam és a motorja bemondta az unalmast, persze, garancia akkor már nem volt rá:( most itt csücsül a kamrában és nem tudom kivel javittassam meg:( szóval szerintem szerencse kérdése minden, meg, hogy hogyan fogod ki, lehet egy új készülékkel is megjárni sajnos....jah nem tudtok valami ötletet arra, hol tudnám megjavittatni a robochéfemet?:)
2011. szept. 24. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!