Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép és szárítógép egyben,...

Mosógép és szárítógép egyben, tudnátok márkát ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Bosch, Siemens, AEG,

...ha "örökéletűt" akarsz venni, Miele.

[link]

2011. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A whirlpool -nak egyetlen mosó, szárító típusa van az AWZ 514/D. Megbízható kis gép, kb. 150eFt. Ha gondolod megadom hol nézd meg és hol érdemes venni. De én megrögzötten azt vallom, hogy érdemesebb különválasztani a kettőt, akár a mosó tetejére a szárítót. Az öszvér megoldás, sajnos sosem az igazi. Teljesen más a kettő dobmérete, működése és örök gond, hogy a mosott ruhamennyiség felét tudod csak szárítani.
2011. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SauronKálmán válasza:
A fent említett AWZ 514/D valóban kellemes kis gép.Nem feltétlenül jobb szerintem, ha külön van a szárító és a mosógép.De ha egy kicsivel többet rászánsz,olyan készüléket veszel, amiben minden ruha probléma nélkül mosható és szárítható
2011. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SauronKálmán válasza:
December 9.-én a Metro áruházban minden mosógépre 20% kedvezmény vonatkozik.Azért az egy ilyen gépnél elég sok megtakarítás.Már csak ezért is megéri egyben venni a mosógépet és a szárítót, mert a szárítógépre lehet, hogy nincs 20% :)
2011. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 HejjAncsi válasza:
Egyébként ebből jön le még a 20%?
2011. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Master Diablo válasza:
Én is a különválasztás táborába állok. Sajnos technológia, meg fejlődés pipa, de mégse úgy működik ahogy elvárná az ember. Inkább vegyél olcsóbban egy mosógépet és ugyancsak olcsóbban egy szárítógépet.
2011. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat!

Végül hibrid gépet vettünk, nem fér el két gép. LG a márkája és maximálisan elégedett vagyok vele! Igen, 2 felé kell venni szárításkor a ruhát, így teszem be 50 perc szárításra, majd teregetek. Kicsit vizesen hagyom a ruhákat, így pont nem penészedik már a lakás és vasalnom sem kell, szárító sincs állandóan nyitva, szóval abszolút jó minden! Gyakorlital csak a férjem ingeit vasalom 1 hónapja, semmi mást, megbecsülni sem tudom mennyi időt sporolok ezzel, de hogy heti több órát az biztos!

2011. dec. 26. 13:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs, dehogy LG! AEG!
2011. dec. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!