Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért tart ilyen sokáig egy...

Miért tart ilyen sokáig egy program a mosógépben (Zanussi)?

Figyelt kérdés
Egyszerű 40 fokos mosást szeretnék, de akárhogy állítom, mindig 2,5 órás egy program.
2012. márc. 8. 14:28
 1/6 anonim válasza:
hányféle program van rajta? Valami napi vegyes vagy kímélő mosás nincs? Nálunk állítani lehet a fokon is, pl. a 2 órás mosás lehet 30-95 fokos. Nézd meg a használati utasítást (neten is biztos van fent, csak írd be a típust), vagy hívjál szerelőt, ha valami nem stimmel.
2012. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nema hőfoktól függ egy mosás hossza, hanem a programtól. Nézd meg a kezelési útmutatót.

Nekem is Zanussim van, vannak rajta rövidebb programok is, félórás, órás másfél órás... Attól függ. A sima mosás másfél óra, gyorsmosás fél óra, gyapjúmosás azt hiszem, 1óra 45 perc. Van ennél több program is, de én ezeket használom, eézr ttudom.

2012. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


korábban sem nagyon találtam rajta.

2012. márc. 8. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ezt a gombot kellene aktiválni.


[link]

2012. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan egyértelmű a használati hogy egy kisgyerek is megérti lehet nem vagy elég figyelmes.

Pedig nekem nem ilyen gép van csak a linkedre kattintva olvastam el a használatiját.

Le van minden információ írva talán még több is!

Például a mosási időtartamok pamut programtól a leürítés idejéig perce lebontva,a 20. oldalon vannak,ha pedig ennek ellenére is hosszú a program akkor a 18. oldalon kifejti hogy miért tarthat sokáig!

Remélem segítettem!

2012. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A használati szerint normál pamut 40 fokon 120 perc.
2012. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!