Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A fagylaltgép fagyasztja is a...

A fagylaltgép fagyasztja is a krémet vagy csak keveri?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Is-is.
2012. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő, ez a lényege.
2012. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 menta34 ***** válasza:
100%

milyen fagylaltgép? otthoni párezres játékszer vagy egy caprigiani többmilliós masina?:))


az otthoni amit én láttam úgy ment, hogy a tartályt a fagyasztóban lefagyasztod előre, beleöntöd a fagylaltlét, és kevergeti a gép, miközben lefagy...


Az ipari meg többnyire 2 gép: egy főző-pasztőröző, és egy fagyasztó, ahol a fagyasztó kever és saját hűtése is van természetesen.

2012. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 wapo válasza:

Fajtája válogatja.

Az otthoni pár ezresek úgy működnek, hogy az aló tartályt berakod a fagyasztóba 8-16 órára és utána az lefagy és az a fagyasztó közeg. Vagy fém aljú(inox) és akkor jégkására-jégkockára kell állítani.

itt a fagyi elkészítése effektíve 40-60 perc.De ha hozzászámoljuk az előhűtést is akkor az még plusz 12-18óra.Hacsak nem állandóan a fagyóban tartod a fagyigép tartályát.Nyáron érdemes.

A több 10 ezresekben már megtalálható a beépített hűtővel rendelkező is.

Pl:

DeLonghi ICK 6000 Il Gelataio Kb 60e

Unold 8875 kb.45e

Ardes TK90 kb70e

Ezekben tényleg 30-60 perc a fagyi.Mármint az ötlettől, hogy csinálok fagyit a nyalakodásig.

2012. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zombee válasza:
A legtöbb pár ezresnél a tartályt a fagylaltlével együtt kell fagyasztóba tenni, jobbaknál csak az üres tartályt és abban hűl le a cucc keverés közben, kb. 50-60 ezertől kezdődik a beépített, "aktív hűtős" változat.
2012. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3/5 válaszíró! ennyire okos vagy had legyek én is az :) CARPIGIANI* A tartályt 20-24 órával használat előtt fagyasztóba le kell fagyasztani és a fagylaltot is ki fogja fagyasztani keverés közben (:
2013. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na az idén szereztünk mi is fagyigépet, olyat amit fagyasztóba kell tenni. Az a gond vele, hogy csak 2dl fér bele egyszerre, különben kifolyik az oldalán kavargatás közben. De gondoltuk semmi vész, majd egymás után több részletben csináljuk. Aztán kiderült hogy az első 40 perces keverés után már nem használható tovább mert kiolvadt a tartály hűtőfolyadéka, és újra le kellett fagyasztani. Beraktuk 1 órára, remélve hogy annyi is elég lesz neki de nem. Ergó 1 nap max 1 adag fagyi készíthető vele :/
2016. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, utolsó, amikor ezt a kérdést kiírtam, szülinapomra akartam beszerezni. Aztán végül nem vettem. :D
2016. szept. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!