Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sokat fogyaszt egy hősugárzó?

Sokat fogyaszt egy hősugárzó?

Figyelt kérdés
Azokra a kicsike gondolok van belőle ventiltoros meg kerámiabetétes is!
2009. okt. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok általában 1500-2000W körüli teljesítményűek, nem kevés, de ha nem megy sokat, nagyon nem pörgeti meg a villanyórát.
2009. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

meg akár 4 ezret is ...

nekem úgy megdobta a villanyszámlát mint a huzat

2009. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ventis: 1600-2200W

Kerámia: Sok :D (nálunk pl nem lehetett használni, mert nem bírta a villanyóra)

2009. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát fogyasztani fogyaszt, nem is keveset, de én is használom, muszáj. Sz@rul építették meg a szobánkat, amiben vagyunk, ha lefekszek az ágyra kilátni résnyire a plafonon, nem tudunk vele mit csinálni, mert nem nyúlhatunk hozzá, nem a mi tulajdonunkba van a ház. Télen borzasztó hideg, szelel az ablak is. Szóval megy maximumon a konvektor plussz a hősugárzó. Muszáj, mert nem tartom túl kényelmes megoldásnak, hogy két pulcsiba és két nadrágba üljek a szobában. Bőven elég felöltözni, ha főzni megyek a kkonyhába. Olyankor úgy beöltözök, mint aki az északi sarkra készül, mert ott még fűtés sincs, látszik a lehelletem.
2009. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedre akkor lehet válaszolni, ha megmondod:

- mi a sok (forintban v. kWh-ban, havonta)

- mennyi a készüléken megadott teljesítmény felvétel

- mennyi ideig üzemelteted (ó:p)

2009. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat mindenképp. Nekem kb 2 hónapot ment (csak éjszaka), egyik évben 70000-re is rúgott az éves elszámolás (16E az átalány). A hősugárzót 1000W-on használtam. Inkább vegyél kicsit több fát, vagy jobban csavard fel a gázt éjjel, mert az lehet még mindig olcsóbb. A kvarc szálas az nem fogyaszt annyira sokat (szerintem), 500W/cső.
2014. jan. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!