Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új NESCAFÉ Dolce Gusto kávéfőzőről?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 16:41
 1/6 anonim válasza:
Viszonylag drága a működtetési költsége annak ellenére , hogy a cappuccino-hoz és a macchiato-hoz porból csinálja a tejet, ami méltatlan szerintem. Tejpor, na jólvan... Én a Nespresso gépek legolcsóbbját javasolnám helyette, ehhez vehetsz külön tejhabosítót (vagy habosíthasz hozzá kézi tejhabosítóval), isteni habot csinál (hideg tejhabot is!) és 17 féle, különböző származású, fajtájú és erősségű kávékapszula van hozzá kb, ugyanennyiért, mindenképpen fényévekkel jobb minőségben. Aki nálam kávézik, az totál el van ájulva az isteni kávétól. A legkomolyabban mondom.
2009. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. nov. 15. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon jó, és olcsóbb mint az előttem szóló Nespresso-ja...

Nespresso 41.690Ft.

Dolce Gusto 33.700Ft.

2009. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. nov. 29. 14:36
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem rossz a Dolce Gusto, és ha egy kicsit körbenézel a Neten, akkor már 1000 forint körül találsz 16 darabos kapszulát hozzá. Egy kis fejszámolás és máris megvan, hogy 62.50-be kerül egy kávé (az áramot és a vizet most hagyjuk:-), ez szerintem nem olyan drága mint ahogy az első válaszoló állítja!

Egyébként én is a két gép között vacilálok (Dolce Gusto, Nespresso), nekem úgy tünt, hogy a Nespresso talán picit jobb minőség viszont a Dolce Gusto-hoz olyan kapszulát is kapsz amilyet a Nespressohoz nem, például Chococino (forró csoki tejhabbal), he ez fontos akkor inkább a Dolce. Az, hogy a tej porból van az szerintem nem egy szentségtörés, mivel valószínűleg ez úgy készül, hogy a rendes tejből kivonják a vizet és ettől lesz por állagú, amit Te csak "visszateszel" bele a készítéskor!(Rengeteg minden készül így)

Az árakról annyit, hogy ha tényleg jól körülnézel a Dolce Gusto-t én már láttam újonnan 21.900.-ért!

A Nespresso hasonló kategóriájú gépét, mondjuk az Essenza C90-et pedig az egyik nagy "Média":-) áruházban a Pólusban tegnap próbáltam ki, egy nagyon kedves hölgy mutatta be a készüléket ami most ott azt hiszem 34.990.- viszont most kapsz hozzá egy 10.000.-os ajándékutalványt amit például kapszulákra vagy egyéb kiegészítőkre tudsz beváltani, Így az a gép is 25.000.- körül megáll!Sőt valami klubtagságot is kapsz ami egy csomó kedvezménnyel jár, szóval nagyobb a körítés:-)

2009. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem! Nagyon szépen köszönöm!
2009. nov. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!