Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Tesco-ban mennyibe kerül...

A Tesco-ban mennyibe kerül egy mosógép? Whirlpool vagy Indesit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Tescoban NEM veszünk elektromos dolgokat, mert ha elromlik, akkor nem tudod a garit se érvényesíteni és rámegy minden pénzed a mosógépedre...
2009. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2009. nov. 29. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:

indesitet ne vegyél. nekem az van, és pattogzik le róla a felület, és rozsdásodik. itt, a gyakorikérdéseken olvastam, hogy másnak is ugyanez a problémája vele. amúgy szuper, csak a karosszériája esik szét... ja, és nem lehet teljesen szétszedni a mosószeradagolóját, így kimosni sem lehet rendesen. na, viszont ezekre majd oda tudsz figyleni a vásárláskor.

egyébként a felültöltős jobb, mint az oldaltöltős.

2009. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nah, csak indesit lett a vege, nem voltam ott mikor edesanyum megvette:| ez van... remelem bevalik.
2009. dec. 7. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:

TESZKÓ gazdaságos mosógép még nincs? De kár, pedig már a kávét is kitöltöttem a szerelőnek :$


Viccen kívül: gorenje mosógépet vegyél. Az faja.

2010. jan. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó nagy tévhit, hogy nem lehet érvényesíteni a garit. Ha van lepecsételt garid bármilyen tescoban vásárolt elektronikus termékre, akkor simán érvényesítheted. Vettünk pl.: tv-t és elküldték szerelni ha az sem lett volna ok, akkor viszont kpban visszafizetik az árát. Vettem már szaküzletben fényképezőgépet és láss csodát ott viszont baromi bunkók voltak és nem is csinálták meg holott még volt rajta csak jöttek a hülye dumával, hogy az igaz, de arra a hibára blblabla nincs. Magyarul, akkor már inkább a tescoba vásárolok, akiknek van erejük az ilyen cégekkel szembe érvényesíteni a garit.
2011. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt lepecsételt garancia jegyem, mégse csináltak az adott termékkel semmit. Ennyit erről.
2016. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!