Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi az az érték ami egy indukci...

Mi az az érték ami egy indukciós főzőlapnál az mondható, hogy jó a fogyasztása?

Figyelt kérdés

Éppen konyhafelújítás alatt vagyunk és a gépeket is lecseréljük, nézegettem indukciós főzőlapokat de a fogyasztásban elég nagy szórás. Találtam olyat ami 4 KW alatt eszik, viszont olyat is ami 12 KW körül az ár pedig mind 2 esetben hasonló.

Az ember próbál olyat választani, hogy ne fogyasszon túl sokat, de az nekem kicsit fura, hogy 3-szoros eltérések vannak az értékekben. Az ami keveset eszik lehet, hogy ennyire rossz és jóval tovább tart amíg az ember megfőz? vagy a másik technológia annyira rossz, hogy ilyen sokat enne? Vagy nem tudom mi lehet az összefüggés.....



2014. ápr. 7. 07:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!