Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap vettünk egy kombinált...

Gerec00 kérdése:

Tegnap vettünk egy kombinált samsung no frost kombinált hűtőt. Ma reggel el kellet fektetnem mert átszereltem az ajtót a másik oldalára. Kérdésem az hogy vissza állítás után mennyi idő múlva lehet üzembe helyezni?

Figyelt kérdés
2 helyen olvastam utána 1-ik helyen azt írták 24 óra után,másik helyen pedig azt írták hogy pár óra.
2015. máj. 10. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég egy órácska, és lehet bedugni.

Az az idő elmúlt, amikor még nem volt szabad fektetni...

felállítás után egy óra elég, hogy rendezze a sorait.

Egyébként nekem pont ilyen van.

2015. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy minden műszaki termék tervezői, gyártói alkalmazkodnak a fogyasztóhoz..és nem nevelik..azt úgy sem lehetne. ezért a leg praktikusabb működést próbálják szolgáltatni.
2015. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bocsánat, hogy én is ide arcátlankodok a kérdésekkel. Nekünk is van egy régi (vagy 25-30 éves), de működő hűtőnk amit nem olyan régen cseréltünk le.

Ki szeretnénk vinni a nyaralóba, de hogy oda szállításam le kellene fektessem (csak úgy tudnám oda szállítani). Mi az eljárás? Lehet egyáltalán fektetni ezeket a régi hűtőket?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

2015. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!