Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet szeretnék venni....

Mosógépet szeretnék venni. Helyem van elöltöltősre is és felültöltősre is. Milyen típust és márkát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Van két gyermek is,úgyhogy sokat van használatban.A meghibásodás gyakorisága,javítás költségei érdekelnének.

2016. jan. 1. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedhetitek magatoknak, Miele-t vegyetek.Az egyetlen márka, amit nem a tervezett elavulás szerint, hanem minél hosszabb időre gyártanak. Megbízható, de drága.
2016. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
A felültöltős biztosabb, hogy nem fog ereszteni.
2016. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A whirlpoolt nem ajánlom, nekem közel 4 évig volt egy felültöltős verzió. 2008. juniusában vásároltam, még az év decemberében meghülyült a vezérlése, ezt garanciában javították. Ekkor egész hosszú ideig ment, viszont 2011 márciusában leszakadt a dobja. Ekkor már garancia nem volt rá, így nekem kellett megjavítanom. Bontottam egy másik szintén whirlpool mosógépből, dobot amit beépítettem az enyémbe. Ment is kicsit több mint egy évig, aztán vezérlőpanel hibás lett. Akkor vettem egy Fagor gépet, ami azóta is hiba nélkül müködik, viszont a kasznija nagyon rozsdásodik.
2016. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JulesM111 ***** válasza:
53%
A Miele réges régen, mikor 6-800k volt, hozta amit kell, ma már csak 300k, szóval jól bejáratott név alatt tömegtermelés, ma már sajna ez is felejtős. Elekrolux csoport, választásom ide esik, jó cucc, alkatrész van hozzá gyorsan. Whirlpool csoport nem a kedvencem, olcsó, de sok praktikus dolog hiányzik belőlük. LG, Samsung tele innovációval, frankó dolgokkal, de alkatrész ellátottság nagyon gyenge, Mo-n felejtős.
2016. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne vegyél Whirlpool felültöltőst,már garancia idő alatt rozsdásodik.
2016. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A miénk nem rozsdásodik.
2016. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!