Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vizes, vagy porzsák nélküli...

Vizes, vagy porzsák nélküli porszívó a jobb?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a porszívómag, vizesre, vagy porzsák nélkülire. Véleményeket várok, hogy nektek melyek váltak be, vagy melyek nem, mi volt a hibájuk, miért jobb egyik vagy másik. Márkajavaslatokat is várok. Előre is köszönöm.
2008. okt. 1. 17:49
1 2
 1/18 anonim válasza:
98%
Én egy hónapja vettem újat, porzsák nélküli Zanussira, a régit úgy árulták hogy vizes, megtöltöttük vizzel, és szerencse hogy nem b.szott agyon a kettőhúsz mer porzsáknélküli volt mint kiderült mikor tönkretette a víz..., a porzsák nélküli tökéletesen működik nekem bevált.
2008. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jézus az égbe... örülök, hogy nem lett bajod. A vizeset és a porzsák nélkülit nem lehet megkülönböztetni akkor külsőre?
2008. okt. 1. 18:11
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Nekem volt vízes, és ugy tudod megkülönböztetni, hogy a gép elején van egy nagy víztartály. Ez legtöbb esetben átlátszó. Nekem ez bevált, mert nem szerettem porolni, egyszerűen csak kiborítottam a budiba szennyes vizet azt jónapot. Míg a porossal minden poros volt. Még a ház teteje is, ha ürítettem :-S
2008. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
A vizes azért jobb mert abban van HEPA szűrő is, ami kijön a porszívóból levegő határozottan tisztább. Megéri vízszűrőset venni.
2008. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Én is vettem egy jó kis porzsák nélküli gépet. Valami Samsung, markolatról szabályozható, csendes, erős, valami 23000 ft volt. Csakhogy ürítéskor ugyanolyan port csinál, mint a hagyományos, ráadásul még a tartályt, és a szűrőt is el kell mosni! Én meg azt hittem, hogy jót tettem az asszonyommal.


Legközelebb kipróbálom a vizes gépet, vagy megint veszek papír porzsákost!


Eddig a legjobb egy Hoover takarítógép volt (vizes/száraz) de az beadta a kulcsot, és az új vagy 80000-be kerül!

2008. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk sima van, de jólenne már lecserélni. A párom anyjának volt vizese és nem szerette, mert szint szét kellett szerelni, hogy ki legyen tisztítva, nem csak a vizet kellett kiönteni. Most porzsák nélkülije van és azt jobban szereti.
2008. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Nálam használat közben rendszeresen "fejreáll" a porszívó:) Ezért biztonságosabbnak tartom a porzsák nélkülit, mint a vizeset.
2008. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem porzsák nélküli Samsung van. Van egy előszűrője a csövön, ami megfogja a nagyobb porcicákat, darabkákat. A legtöbb por ebben marad. Ürítéskor le lehet mosni a szűrőt, de akkor aznap már nem használható, mert vizes marad. A gépben levő nagy tartályba csak az apró szemű finom por kerül, de az leülepszik a gép egész belsejére. Időnként kitakarítom, de iszonyat meló, apróra szét kell szedni az egész gépet, vagy tizenöt darabra. Minden pattintós, meg berakós benne, de igazán tiszta sosem lesz, mert a gép "rekesze", ahová ezek a dolgok visszakerülnek, az is tiszta por, és tele van rovátkákkal, meg élekkel, amiket nem lehet rendesen kitakarítani. A motor is biztos iszonyat poros, de odáig még nem jutottam el, hogy szerszámmal nekilássak szétkapni. Én a helyedben hagyományos porzsákost vennék, esetleg vizes előszűrővel.
2008. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Nekem vizes van, megdöbbentő volt eleinte mennyire piszkos a víz amit kiöntök belőle!Ráadásul nem kell annyit takaritani mivel nem megy vissza egyetlen porszem sem a levegőbe! Mondjuk én az allergiám miatt is rá voksolok!:)))
2008. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
56%
ez attol fugg van e áram!
2009. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!